| Autor: Scharmueller

Scharmueller twórcą systemu szybkiego wypinania maszyn

Firma Scharmueller nieustannie pracuje nad udoskonalaniem swoich opatentowanych rozwiązań, stale opracowuje również nowe projekty zwiększające użyteczność i bezpieczeństwo posiadanych przez nas maszyn.

Scharmueller twórcą systemu szybkiego wypinania maszyn
Statystyki pokazują, że kilka tysięcy maszyn rolniczych rocznie płonie, lub ulega różnorodnym wypadkom i zdarzeniom drogowym. Scharmueller wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów opracował w pełni funkcjonalny system szybkiego wypinania maszyn. Operator ciągnika w kryzysowej sytuacji może wypiąć maszynę i oddalić się w bezpieczne miejsce.
 
Wszystko to dzieje się za pomocą jednego przycisku operator ciągnika, który jest umieszczony na dodatkowej konsoli w kabinie operatora.
 
System szybkiego, awaryjnego, wypinania maszyn od firmy Scharmueller wydaje się być właściwą odpowiedzią na potrzeby rolników, zwłaszcza pod względem bezpieczeństwa użytkowania.
 
System awaryjnego wypinania maszyn Scharmueller dostępny jest również w Polsce, można go zamówić w Scharmueller Spare Parts, który jest oficjalnym przedstawicielem tego renomowanego austriackiego producenta zaczepów do ciągników i maszyn rolniczych Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG.
 
Więcej o bezpiecznym systemie bezpiecznego wypinania sprzętu:
 
https://www.youtube.com/watch?time_continue=35&v=Dsj80SaoMgc&feature=emb_logo
 
Pełną ofertę dostępnych na polskim rynku zaczepów do wszystkich maszyn i pojazdów rolniczych znajdziecie Państwo pod podanym niżej adresem:
 
https://www.gospodarz.pl/firmy/scharmueller-spare-parts,24635.html
 
Marka Scharmueller, to gwarancja jakości i funkcjonalności, produkty tego austriackiego producenta sprzedawane są z powodzeniem na całym świecie. Scharmueller jest wiodącym producentem korpusów do ciągników, zaczepów automatycznych i manualnych. Produkuje również sprzęgi do przyczep, a także belki zaczepowe i płyty nośne. Specjalnością firmy a jednocześnie ich chlubą są zaczepy kulowe K80 wszelkiego rodzaju.
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!