Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Sezon sadzenia i dostaw Oxytree 2017 zakończony!

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Minął kolejny sezon, w którym plantacje w Polsce powiększyły się o kolejne setki tysięcy...

Minął kolejny sezon, w którym plantacje w Polsce powiększyły się o kolejne setki tysięcy sadzonek szybko rosnącego drzewa. Oxytree wybiera coraz więcej rolników, którzy szukają alternatywnych inwestycji i zysku z drewna. Docenili je również miłośnicy zieleni, którym zależy na wyjątkowej ozdobie ogrodowej.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


W tym sezonie sadzonki Oxytree przyjechały do Polski już pod koniec kwietnia. Umieszczone zostały w specjalnie przygotowanych tunelach foliowych na terenie Centrum Logistycznego Oxytree w Stoszycach nieopodal Wrocławia. To właśnie stąd, po przejściu kwarantanny i kontroli jakości rozwożone były na początku maja do swoich nowych właścicieli. Gotowe do posadzenia rośliny trafiły nie tylko na plantacje i do ogrodów klientów, ale i na Pokazową Plantację Oxytree. Drzewa, które trafiły na firmową plantację sadzone były podczas Pikniku Rodzinnego. W trakcie wydarzenia każdy zainteresowany Oxytree mógł własnoręcznie posadzić drzewo, sprawdzić jak przygotować grunt pod uprawę, zapewnić odpowiednie nawodnienie oraz prawidłowo pielęgnować drzewo. Firmowa plantacja powstała na terenie Centrum Logistycznego gdzie organizowane są cyklicznie Dni Otwarte, podczas których o sadzeniu, uprawie i pielęgnacji Oxytree porozmawiać można ze specjalistami.
 
Sezon 2017 to dla Oxytree Solutions Poland niezwykle pracowity czas, nie tylko ze względu na powstanie Centrum Logistycznego i Pokazowej Plantacji. To przede wszystkim czas odwiedzin na plantacjach, które założone zostały zarówno w tym, jak w i zeszłym roku. Posadzone w maju i czerwcu 2017 sadzonki Oxytree już w lipcu musiały zmierzyć się z trudnymi warunkami naszego polskiego kliematu. Obfite deszcze i porywisty wiatr, który towarzyszył lipcowym nawałnicom nie wyrządziły większych szkód – posadzone o czasie Oxytree zdążyły rozwinąć swój system korzeniowy i umocnić pędy na tyle, aby poradzić sobie z trudnymi warunkami. Eksperci Oxytree dzielili się z nami relacjami z wizyt również na rocznych plantacjach, na których Oxytree podcinane były w maju 2017. Zabieg stymulujący ich wzrost dał imponujące efekty, które zobaczyć mogliśmy na licznych nagraniach, którymi dzieli się z nami na bieżąco.
 
Zakończył się sezon sadzenia, ale nie sprzedaży – szybko rosnące drzewa Oxytree zamawiać można przez cały rok. Wszystkie zamówienia złożone po 1 sierpnia 2017 realizowane będą od maja 2018.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Poznaj Oxytree podczas Targów Agrotech w Kielcach
 • Poznaj Oxytree podczas Targów Agrotech w Kielcach

  Tym razem o szybko rosnącym drzewie będą mieli okazję usłyszeć mieszkańcy wschodniej części Polski. 16 marca startują Targi Agrotech, na których nie może zabraknąć Oxytree.
 • Recepta na niedobory miedzi w sadzie
 • Recepta na niedobory miedzi w sadzie

  Aby uzyskać satysfakcjonującą rentowność produkcji plantatorzy dążą do osiągnięcia możliwie największego plonu o dobrych parametrach jakościowych. Jest to zdeterminowane przez wiele...
 • Zimowe prace w lesie
 • Zimowe prace w lesie

  Wydawałoby się, że las zapadł w twardy, zimowy sen. Otóż nic bardziej mylnego, tętni życiem, a leśnicy mają ręce pełne roboty.
 • Modernizacja gospodarstw rolnych
 • Modernizacja gospodarstw rolnych

  Ogłoszenie Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu "Modernizacja gospodarstw rolnych" w ramach poddziałania...
 • Oxytree w Twoim ogrodzie jeszcze tego lata!
 • Oxytree w Twoim ogrodzie jeszcze tego lata!

  Chciałbyś mieć w swoim ogrodzie wyjątkowe drzewo, które zdumiewa niezwykle szybkim wzrostem, zachwyca pięknymi fioletowo-białymi kwiatami i okazałymi liśćmi, a przy okazji produkuje nawet 10...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl