Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Silosy firmy BIN – innowacyjne rozwiązania

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Zdaniem Pana..., jednego z użytkowników silosów firmy BIN, zmieniły myślenie rolników i...

Zdaniem Pana..., jednego z użytkowników silosów firmy BIN, zmieniły myślenie rolników i jednocześnie wprowadziły na polski rynek bardzo interesującą i konkurencyjną ofertę.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


- Jestem absolutnie przekonany i to obserwuję nie tylko na Kujawach, ale i w całej Polsce, że ta firma odegrała najważniejszą rolę w upodmiotowieniu rolników na rynku. Wszyscy rolnicy, kiedy przeszli ze zbioru dwufazowego gdzie zboże dojrzewało w kłosach, w snopkach, stodołach czy też w stogach, przechodziliśmy w latach 70-tych i 80-tych na tryb kombajnowy. Bardzo wielu rolników miało problem jak przechowywać w dobrych warunkach bez popsucia, bez gnicia czy bez pleśnienia zboża – tłumaczy Pan ...
 
Silosy, które pojawiały się na początku istnienia firmy miały pojemność na kilkadziesiąt ton, co w efekcie wielu rolnikom wystarczało. Ważnym aspektem była sama forma sprzedaży zboża, które produkował dany rolnik – trudna sprzedaż nie pozwalała też rolnikowi na zakup droższego, większego zbiornika.
 
- Są przygotowani również do nowych wyznań, do tego, aby wejść w inne produkty potrzebne rolnictwu, np. związane z produkcją pasz, z przetwarzaniem surowców paszowych, czyli oparcia rozwoju o to, co w tej chwili jest dla Polski najważniejsze – podkreśla ...

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl