| Autor: redakcja12

Słów kilka o marce UMEGA

Litewska firma UMEGA istnieje na rynku już od 22 lat. Pierwszymi regionami, w których pojawiły się jej produkty, to kraje skandynawskie, a konkretnie Dania. Przez ostatnie siedem lat, firma UMEGA czynnie się rozwijała i opracowywała dokładne plany dalszego rozwoju sprzedaży swoich produktów. Jak zaznaczył Dyrektor Działu Maszyn Rolniczych UMEGA, Artūras Solovjovas: - W tej chwili jesteśmy w szesnastu krajach Europy. Jesteśmy firmą na europejskim poziomie. Dlaczego? Ponieważ naszym celem jest produkcja naprawdę jakościowych i mocnych przyczep. Niedawno, firma UMEGA otrzymała certyfikat TUZ dotyczący jakości swoich produktów.
 
Przyczepy są tworzone z myślą o pracy rolnika, aby były mu przyjazne podczas pracy. Na Litwie powstały trzy fabryki produkcyjne oraz jedna na terenie Niemiec. Łącznie, zatrudnionych jest 1000 osób.
 
- Obecnie zatrudniamy 10 konstruktorów, którzy mają swoje własne zadania. Część konstruktorów tworzy nowe produkty, inni je modernizują,a jeszcze inni nadzorują sama produkcję, jak wdrożyć i stworzyć te produkty. - zaznaczył Solovjovas.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!