Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Szybko rosnące drzewo Oxytree na Targach Gardenia 2018

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Ogród to nie tylko kwiaty! Podczas Targów Gardenia 2018 w Poznaniu, które odbędą się w...

Ogród to nie tylko kwiaty! Podczas Targów Gardenia 2018 w Poznaniu, które odbędą się w dniach 22-24 lutego bieżącego roku odwiedzający będą mogli poznać jedno z najbardziej docenianych drzew ozdobnych – szybko rosnące drzewo tlenowe Oxytree.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Tym, co wyróżnia Oxytree na tle pozostałych roślin jest bardzo szybki wzrost. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom Oxytree potrafi osiągnąć nawet 2 metry wysokości w ciągu kilku miesięcy. Sposób na zaaranżowanie ogrodu lub przydomowej działki w niezwykle krótkim czasie to jedno – walory estetyczne sprawiają, że drzewo wyróżnia się na tle pozostałych. Piękny, fioletowo-biały, bogaty kwiatostan przyciągnie wzrok każdego przechodnia. Podobnie jak imponujące liście, których średnica może dochodzić nawet do 50 cm. Ich rola zaś to przede wszystkim ochrona przed słońcem – dzięki swojej dużej powierzchni stwarzają idealne warunki na zagospodarowanie altanki lub miejsca na odpoczynek.
 
Określenie „drzewo tlenowe” Oxytree zawdzięcza zdolności do produkcji ogromnych ilości tlenu. Wiąże się to również z absorpcją bardzo dużych ilości dwutlenku węgla. 111 ton z hektara – tyle CO2 jest w stanie pochłonąć Oxytree w ciągu roku, podczas gdy rodzime gatunki drzewa, jak buk czy dąb pochłaniają zaledwie 7-11 ton z hektara rocznie.
 
Odwiedź stoisko Oxytree podczas Targów Gardenia 2018 i przekonaj się, dlaczego Oxytree to idealna roślina do ogrodu, na przydomową działkę, jak również element przestrzeni miejskiej, który może mieć zbawienny wpływ na jakość powietrza.
 
Oxytree Solutions Poland Sp. z o.o. – pawilon 3A, stoisko nr 79.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl