| Autor: redakcja1

Optymalizacja hodowli i konkurencyjna jakość - projekt UPEMI na Targach Agro Show

Obserwując krajowe trendy w produkcji trzody chlewnej i problemy z jakimi borykają się na co dzień hodowcy Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego opracowała i realizuje od listopada ubiegłego roku projekt informacyjno-edukacyjny pt. „Jakość i optymalizacja przyszłością produkcji polskiej trzody chlewnej”, którego głównym celem jest wzrost świadomości hodowców w zakresie optymalizacji produkcji oraz ekonomiki produkcji w systemach jakości jako możliwości budowania konkurencyjności na rynku.

Optymalizacja hodowli i konkurencyjna jakość - projekt UPEMI na Targach Agro Show
W ramach realizowanego projektu odbyło się już spotkanie networkingowe pomiędzy producentami trzody chlewnej, a przedstawicielami branży mięsnej, poświęcone perspektywom wzrostu opłacalności hodowli trzody chlewnej w kontekście funkcjonowania branży mięsnej oraz budowania konkurencyjności polskiej wieprzowiny.
 
W dniach 20 – 23 września 2018 roku zapraszamy hodowców, producentów i wszystkich zainteresowanych tematyką optymalizacji produkcji, jak również certyfikacji produkcji w polskim systemie jakości żywności do odwiedzenia naszego stoiska podczas Targów AGRO SHOW w Bednarach. W naszym pawilonie będzie okazja zapoznać się z materiałami informacyjnymi, porozmawiać z ekspertem w zakresie ekonomi produkcji trzody oraz zapoznać się z mobilną aplikacją edukacyjną dotyczą szeroko rozumianych zagadnień związanych z ekonomią prowadzenia hodowli. W celu efektywnego dotarcia z dedykowanymi informacjami do zainteresowanych grup odbiorców przeprowadzimy anonimową ankietę skierowaną do producentów, aby szczegółowo określili zakresy tematyczne i ewentualne potrzeby w zakresie przekazywania informacji o możliwościach profesjonalnego zarządzania hodowlą trzody chlewnej.
 
Zapraszamy na stoisko nr 180 w sektorze F
 
Targi AGRO SHOW Bednary to prestiżowa Międzynarodowa Wystawa Rolnicza, od lat postrzegana jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych trendów i technologii w rolnictwie. To tu firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem prezentują swoją ofertę środków produkcji i usług dla rolnictwa. Zwłaszcza w tegorocznej jubileuszowej edycji nie mogło zabraknąć UPEMI. Będąc polskim związkiem branżowy reprezentujemy podmioty z całego łańcucha przemysłu mięsnego: od hodowli i uboju poprzez rozbiór, aż do przetwórstwa. Jesteśmy dumni z tego, że biorąc udział w targach AGRO SHOW możemy przyczynić się do poszerzania wiedzy, wymiany poglądów, kontaktów i doświadczeń.
 
Materiał powstał w ramach działania finansowanego z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!