| Autor: premiumtrade

Urodzinowa promocja Premium Trade Sp. z o. o.

Premium Trade Sp. z o. o. to „Największa w Polsce Składnica Nowych Maszyn Rolniczych”. Swoim zasięgiem obejmuje obszar całego kraju. Centralna składnica maszyn jest ulokowana w województwie łódzkim.


 

Firma istnieje w branży sprzedaży maszyn rolniczych oraz usług spedycyjnych od 1990 roku. Obecnie składnica posiada w swojej ofercie produkty 64 marek z Polski i zagranicy, w tym w tym John Deere, JCB, Pottinger, Wieloton, Vogel&Noot, Ursus. Wszystkie oferowane maszyny są dostępne w zakupie gotówkowym, ratalnym z dostawą do domu w 48h.
 

Na piąte urodziny firma Premium Trade Sp. z o. o. przygotowała urodzinowy prezent dla swoich obecnych i przyszłych klientów. Korzystając z promocji można zaoszczędzić do 15000zł. Rabat -5% obowiązuje na wszystkie towary z oferty dostępne pod linkiem tutaj, a skorzystać z rabatu może każdy kto zakupi dwa dowolne towary. Promocja trwa do 5.08.2013r.

Zapraszmy do odwiedzenia też naszego profilu na Gospodarz.pl tutaj.Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!