| Autor: agco

Valtra prezentuje pełną gamę modeli na pokazach polowych w całej Europie

W styczniu w Grecji rozpoczęto kolejny cykl pokazów Valtra Demo Tour, który w ubiegłym roku cieszył się dużą popularnością. Impreza swym zasięgiem obejmie całą Europę i potrwa do końca roku. Pokazy odbędą się w ponad 100 miejscach w 21 krajach.

Valtra prezentuje pełną gamę modeli na pokazach polowych w całej Europie

Valtra Demo Tour

Valtra otwiera się na spotkania ze swoimi klientami. Głównym zamierzeniem pokazów jest zwiększenie świadomości marki, prezentacja nowych produktów oraz umożliwienie klientom zapoznania się z wyjątkowymi funkcjami traktorów Valtra w ramach praktycznych pokazów i jazd testowych. Pokazy te prezentują uniwersalność, wygodę użytkowania, sprawność oraz niskie całkowite koszty eksploatacji w praktycznych zastosowaniach i realistycznych warunkach.

 

Valtra Demo Tour stanowi okazję do prezentacji pełnej linii produktowej, począwszy od modeli serii A, aż po największe ciągniki z serii S. Na szczególną uwagę zasługuje Seria T czwartej generacji oraz niedawno wprowadzona Seria N. Obie z nich wyróżniono licznymi nagrodami.
 

(kliknij, aby powiększyć)


Podczas Valtra Demo Tour 2016 nie może zabraknąć specjalnie przygotowanej 16,5-metrowej ciężarówki demonstracyjnej Volvo, dostosowanej do prowadzenia szkoleń i prezentacji. Każdy z odwiedzających może zapoznać się w niej z fotelami dla operatorów ciągników serii N i T wyposażonych w nowe podłokietniki, zapoznać się z informacjami na temat systemu automatycznego sterowania AutoGuide oraz możliwości współpracy traktorów Valtra z ISOBUS i wiele innych.

 

Podczas pokazów oficjalnymi partnerami Valtra są producenci opon Trelleborg, Mitas oraz Nokian Tyres a także producent ładowaczy czołowych Ålö.

 

Polskie pokazy będą trwały od 8 do 22 czerwca. W tym czasie odbędzie się 11 pokazów w całej Polsce. Informacje na temat pokazów są dostępne na stronie www.valtra.pl/demotour/
 

 Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!