| Autor: agco

Valtra T234 z prestiżową nagrodą wzornictwa Red Dot

Z przyjemnością zawiadamiamy, że Valtra T234 zdobyła prestiżową nagrodę wzornictwa Red Dot w kategorii Wzornictwa Przemysłowego (Red Dot Award: Product Design 2016). Konkurs Red Dot Design jest największym na świecie i najbardziej cenionym konkursem w branży wzornictwa przemysłowego. Do tegorocznej edycji zgłoszono ponad 5200 produktów z 57 krajów, nad którymi pochyliło się jury złożone z 41 niezależnych ekspertów w dziedzinie wzornictwa z całego świata.

Valtra T234 z nagrodą Red Dot

- W imieniu całej firmy Valtra pragnę wyrazić dumę z wyróżnienia nas najbardziej znaną i cenioną na świecie nagrodą w dziedzinie wzornictwa – ogłosił Jari Rautjärvi, AGCO Vice President odpowiedzialny za markę Valtra na świecie. - Nagroda stanowi dowód uznania dla wysokiego poziomu fińskiego wzornictwa, innowacyjności i jakości.

 

Valtra serii T4 jest owocem siedmiu lat prac badawczo-rozwojowych. Jest to także pierwszy produkt w całkowicie nowej generacji modeli łączącej w sobie najnowsze innowacje techniczne i nową stylistykę produktu. Oprócz stworzenia nowych, czystych linii zewnętrznych, priorytetem prac projektowych były walory użytkowe, ergonomia, bezpieczeństwo, trwałość, łatwość serwisowania i wydajność sprzętu.

- Nasza systematyczna koncentracja na wzornictwie przemysłowym, która rozpoczęła się wiele lat temu, teraz przynosi owoce. Dzięki temu nasza nowa generacja traktorów optymalnie uwzględnia potrzeby użytkownika jeszcze lepiej niż wcześniej i tworzy produkt światowej klasy. Zdobycie nagrody Red Dot stanowi również potwierdzenie nadzwyczaj silnego ducha pracy zespołowej, jaki przyświecał nam przez cały okres realizacji projektu rozwojowego i udzielił się wszystkim jego członkom. Bez niego osiągnięcie takiego sukcesu nie byłoby możliwe – wypowiada się Kimmo Wihinen, Design Manager w Valtra i zarazem główny projektant Serii T4.


Czytaj dalej na następnej stronie...Tagi:
źródło: