| Autor: VANTAGE

Vantage z ofertą marki Trimble i nie tylko na Ostródzkim Agro Show 2020

Marka Trimble to dostawca technologii do precyzyjnego rolnictwa, usprawniających działanie i zwiększających efektywność prowadzonych prac polowych.

Firma VANTAGE Polska, korzystając z technologii marki Trimble, wdraża nawigacje równoległe, czyli prowadzenie na pasach równoległych, wspomagające wszystkie prace polowe.
 
Mówi Pan Piotr Pawłowski, Członek Zarządu Vantage Polska: jest to pierwszy etap przed maszynami autonomicznymi. Człowiek jeszcze musi być w ciągniku, ale większość operacji, jak prowadzenie, zmienne dawkowanie nawozów, zmienne dawkowanie ziarna, nasion, wykonuje za nas komputer.
 
Vantage Polska, zajmuje się rolnictwem precyzyjnym. Vantage to autoryzowany Diler firmy Trimble. Począwszy od 2007 roku wprowadzają te technologie w polskim rolnictwie. W skład oferowanych produktów i usług wchodzą: nawigacje, badania gleby i wszystko, co związane jest z terminem precyzyjnego rolnictwa.
 
- Flagowym produktem, jest najnowsze rozwiązanie do prowadzania równoległego, na podstawie silnika elektrycznego, który możemy przekładać między ciągnikami. Dzięki temu możemy zoptymalizować inwestycję. Wystarczy, że kupimy jeden sprzęt do kilku ciągników w gospodarstwie. Możemy przekładać go między maszynami, dokładność prowadzenia z maksymalnym błędem nie przekracza 2,5 cm. Nasze produkty dostępne są w całej Polsce, bezpośrednio u naszych dystrybutorów. Otworzyliśmy również sklep internetowy z akcesoriami firmy Muller Elektronics - Bardzo popularny sprzęt elektroniczny w polskich gospodarstwach - dodaje Piotr Pawłowski.

W ofercie VANTAGE, oprócz sprzętu znajdują się również usługi badania gleby. Począwszy od skanowania gleby i późniejszego pobierania na podstawie tego skanu prób glebowych, przez projektowanie map aplikacyjnych, aż do zmiennego dawkowania nawozów. W ofercie firmy jest również specjalny środek poprawiający właściwości gleby - Organicalc (szybka regulacja odczynu gleby, w przypadku zakwaszenia).


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!