| Autor: redakcja1

Nowości na stoisku Metal-Fach podczas AGROTECH Kielce

Sokólskie przedsiębiorstwo po raz kolejny pochwali się swoją ofertą na 23. edycji Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach, które odbywają się w dniach 17–19 marca 2017 r.

Nowości na stoisku Metal-Fach podczas AGROTECH Kielce

Metal-Fach na AGROTECH Kielce


AGROTECH to czołowe wydarzenie rolnicze każdej wiosny z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Ubiegłoroczne targi odwiedziło ponad 64 tysiące osób. Wystawcy z kraju i zagranicy zaprezentują  nowoczesne ciągniki, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji zwierzęcej i roślinnej, jak również nasiona, środki ochrony roślin, nawozy, pasze i dodatki paszowe oraz budownictwo inwentarskie.
 
Targi w Kielcach są dla sokólskiej firmy Metal–Fach od kilku sezonów punktem obowiązkowym. Również w tym roku przedstawiciele firmy wybierają się do stolicy województwa świętokrzyskiego, aby przedstawić bogatą ofertę swoich produktów. Podobnie jak w latach ubiegłych na jego stoisku nie zabraknie best selerów, wyrobów dobrze znanych klientom firmy, jak również nowości.
 
- W trakcie kilkudniowego wydarzenia pokażemy kilka ciekawych nowości. Rok temu zainteresowanie naszymi produktami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. W „godzinach szczytu” naprawdę trudno było się poruszać, a maszyny były oglądane i testowane z niemal każdej strony. Liczymy że i tym razem będzie podobnie – mówi Joanna Jatkowska, kierownik marketingu w Metal – Fachu.
 
Przedsiębiorstwo z Sokółki chce pochwalić się między innymi szeroką ofertą rozrzutników obornika. Nowością wśród nich jest zmodernizowany model N272/3 VIKING 18T. Konstruktorzy Metal – Fachu zastosowali w nim  nową, wzmocnioną ramę razem z zawieszeniem. Maszynę charakteryzują gigantyczne rozmiary, a jej maksymalna ładowność wynosi aż 18 ton. Viking noże rozwinąć swoją prędkość do  40km/h.
 
Kilka modeli rozrzutników obornika w ostatnim czasie zostało unowocześnionych tak, aby spełnić oczekiwania wymagających klientów.
 
Jedną z maszyn, która przeszła taki lifting jest model N275. Charakteryzuje się dużą ładownością. Jednorazowo można na nią załadować aż 14 ton obornika. Nowy N275 zmienił swój wygląd. Wzmocnione zostały listwy i łańcuch przenośnika podłogowego, wał napędzający i koła łańcuchowe przenośnika podłogowego.
 

Czytaj dalej na następnej stronie...Tagi:
źródło: