| Autor: WinterWarm

Winterwarm - przygotowania do sezonu grzewczego

Jednym z największych i najczęstszych problemów, z którymi zmagają właściciele gospodarstw rolnych korzystający z usług zagranicznych producentów jest utrudniony dostęp do oryginalnych części zamiennych urządzeń i profesjonalnie przeszkolonych serwisantów specjalizujących się w naprawie określonych produktów.

Winterwarm - przygotowania do sezonu grzewczego
Winterwarm Polska jest jedną z nielicznych firm posiadających własne doradztwo i wsparcie serwisowe oraz magazyn urządzeń i części mieszczący się w Polsce. Dzięki świetnemu położeniu siedziby na mapie kraju pod względem logistycznym, jesteśmy w stanie realizować ekspresowe dostawy na terenie całej Polski. Zapasy magazynowe flagowego produktu jakim jest nagrzewnica gazowa Winterwarm DXC oraz akcesoriów kominowych do wszystkich nagrzewnic utrzymujemy na bardzo wysokim poziomie, niezależnie od pory roku.
 
Takie działanie, wyróżniające nas na tle konkurencji, oraz dostępność produktów wraz z dodatkami i akcesoriami pozwala na natychmiastową obsługę bieżących zamówień “od ręki“. Oprócz profesjonalizmu popartego 20-letnim doświadczeniem w kraju i setkami zrealizowanych zamówień w całej Europie, Winterwarm Polska cechuje elastyczność i indywidualne podejście do każdego Klienta, zarówno indywidualnego jak i instytucjonalnego. Znakomita organizacja i planowanie długookresowe pozwala nam na realizację zamówień nawet z dnia na dzień. Powierzchnia magazynowa jaką dysponujemy pozwala nam na długoterminowe, w pełni bezpieczne, składowanie znacznych ilości towarów.

 


Tagi:
źródło: