| Autor: riela

Zbiorniki na gnojowicę i hale magazynowe - nowości firmy RIELA

Firma RIELA wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gospodarzy rozszerzyła swoją ofertę o zbiorniki na gnojowicę i hale rolnicze. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą propozycją produktową firmy.

Zbiorniki na gnojowicę i hale magazynowe - nowości firmy RIELA
Wśród oferowanych ostatnio nowości firmy RIELA znalazły się zbiorniki z blachy falistej na gnojowicę, deszczówkę, przeciwpożarowe w wielkościach do 2500 m3. Ściany zbiorników wykonane są ze specjalnej stali konstrukcyjnej S350 GD, ocynkowanej ogniowo, co stanowi ochronę przed oddziaływaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych. W celu zapewnienia pełnej szczelności zbiorniki wewnątrz wyłożone są prefabrykowaną membraną EPDM o grubości 1,1 mm w kształcie worka o wymiarach dopasowanych do zbiornika, gwarantująca 100% szczelność zbiornika, która zapobiega jakiegokolwiek kontaktu magazynowanego materiału z konstrukcją. Pomimo, iż zbiorniki na grnojowicę RIELA pojawiły się stosunkowo niedawno na rynku, to firma może pochwalić się już licznymi realizacjami w tym kierunku.
 
Kolejnym nowym produktem są hale magazynowe o rozpiętości konstrukcji do 24 m na ziarno, nawozy czy maszyny rolnicze. Hale te są wykonane z ocynkowanych profili zimno giętych. W hali można podwiesić taśmociąg do szybkiego załadunku ziarnem. Hala może być wyposażona w wewnętrzne ściany działowe, co umożliwia magazynowanie różnych produktów w jednej hali.


 
Firma RIELA oferuje także kompleksową realizację inwestycji z zakresu przechowalnictwa i suszarnictwa. Głównymi naszymi realizacjami są bazy magazynowo-suszarnicze dla rolnictwa i przemysłu wyposażone w pełną automatykę i wizualizację systemu sterowania. Silosy płaskodenne w wielkościach od 15 do 15000 m3 są wyposażone w system pomiaru temperatur i system wentylacji. Silosy przeznaczone są do magazynowania suchego ziarna zbóż, rzepaku, kukurydzy, roślin strączkowych i innych materiałów sypkich. Wykonane są z blachy falistej  ocynkowanej, która zwiększa wytrzymałość konstrukcji. Dachy naszych silosów pokrywane są dodatkowo warstwą Solano. Zapewnia ona optymalną ochronę oraz żywotność w szczególnie trudnych warunkach atmosferycznych. Dobór wielkości silosów i urządzeń transportowych jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Duże zainteresowanie wzbudzają również suszarnie stacjonarne i przewoźne dla indywidualnych rolników, choć ostatnie lata pokazują bardzo duże zainteresowanie małymi suszarniami przewoźnymi.

W asortymencie naszym nie należy zapominać również o kompleksowym wyposażeniu mieszalni pasz.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!