Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Zetor Crystal. Legenda powraca! Pierwszy Zetor z sześciocylindrowym silnikiem

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Czeski producent sprzętu rolniczego, firma ZETOR TRAKOTRS a.s., rozszerza swoją gamę...

Czeski producent sprzętu rolniczego, firma ZETOR TRAKOTRS a.s., rozszerza swoją gamę nowoczesnych traktorów o nowy model o nazwie CRYSTAL.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


ZETOR CRYSTAL

ZETOR CRYSTAL to po długim czasie pierwszy traktor z portfolio marki, który posiada sześciocylindrowy silnik o mocy 144 i 163 KM. Nowy model wyróżnia się dodatkowo prostą obsługą i niskimi kosztami utrzymania oraz eksploatacji. Dzięki wprowadzeniu nowego traktora dochodzi do poszerzenia gamy modeli marki ZETOR z trzech do czterech. Znakiem rozpoznawczym w zakresie designu nowego modelu ZETOR CRYSTAL  będą czerwone koła, które firma planuje stopniowo wdrażać do wszystkich swych produktów.
 
- Naszym celem jest nieustanna poprawa użyteczności ciągników, czego najlepszym przykładem jest nowy ZETOR CRYSTAL. Ciągniki serii Crystal są w chwili obecnej najbardziej wydajnymi maszynami z oferty naszej marki. Ciągniki te zgodnie z wolą naszych klientów są wyposażone w sześciocylindrowy silnik. Ich głównymi cechami są siła, odporność i wydajność, co z pewnością docenią głównie właściciele wielkich gospodarstw rolnych“ stwierdził o nowym modelu David Kollhammer, dyrektor działu technicznego w firmie ZETOR TRACTORS a. s.

(kliknij, aby powiększyć)

Sześciocylindrowy silnik

Główną cechą nowego ZETORA CRYSTAL jest wysokiej mocy sześciocylindrowy silnik wyprodukowany przez DEUTZ AG i wyposażony w 24 zaworową głowicę oraz wtrysk Common Rail. Solidny blok silnika tworzy zwartą część konstrukcji nośnej ciągnika, która jest w stanie wytrzymać wysokie obciążenia generowane przez zagregowane z ciągnikiem maszyny. Stała moc silnika w dużym zakresie obrotów zwiększa wydajność pracy i przyczynia się do obniżenia zużycia paliwa.
 
Do kolejnych nowości technicznych modelu CRYSTAL należy zaliczyć zwiększony rozstaw osi, który wynosi teraz 2 840 mm i przyczynia się do lepszej stabilności ciągnika.


Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2 3

Google+


Treść dodana do artykułu: 25 lipca 2015

Zwróciliśmy się do Zetor Polska aby zaprezentowali nam Zetor Crystal w akcji. Materiał video jest wzbogacony komentarzem przedstawiciela Zetor Polska. Oto Zetor Crystal z pługiem pięcio skibowym Unia.

Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +3 pkt. razem głosów: 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl