Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
ZETOR TRACTOR SHOW 2015

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Jubileuszowa piąta edycja cieszącego się dużą popularnością projektu ZETOR TRACTOR SHOW w...

Jubileuszowa piąta edycja cieszącego się dużą popularnością projektu ZETOR TRACTOR SHOW w 2015 roku ruszyła już w marcu. Marka ZETOR gościć będzie łącznie w prawie 120 miejscach w 15 krajach Europy. Specjaliści, a także publiczność i fani marki ZETOR będą mieć możliwość zapoznania się z nowościami oferowanymi przez czeskiego producenta traktorów. Dla zwiedzających przygotowano konkurs, w którym można wygrać wycieczkę do Czech połączoną ze zwiedzaniem linii montażowej ZETOR i ZETOR GALLERY.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


ZETOR TRACTOR SHOW 2015

Pierwszą edycję ZETOR TRACTOR SHOW zorganizowano w 2011 roku. W czasie swojego istnienia impreza stała się już tradycyjną formą prezentacji produktów marki ZETOR na żywo. Szersza publiczność może bliżej poznać czeskie traktory bezpośrednio w gospodarstwach rolnych czy na polach i wypróbować je podczas pracy. W ten sposób można się osobiście przekonać o dominujących cechach traktorów ZETOR, jakimi są siła, wytrzymałość i doskonałe parametry eksploatacyjne. W ciągu minionych 4 lat ZETOR TRACTOR SHOW zdobył sobie dużą popularność. Ubiegłoroczne trwające osiem miesięcy pokazy w Europie odwiedziło ogółem 15 630 osób. Łączna frekwencja w ostatnich 4 latach wyniosła prawie 50 tys. osób.

- Celem ZETOR TRACTOR SHOW jest nie tylko przedstawienie marki ZETOR i naszych nowości, ale umożliwienie wszystkim zainteresowanym bezpośredniego poznania cech i jakości naszych traktorów. Uzyskujemy tą drogą również informacje zwrotne, które poddajemy ocenie i uwzględniamy podczas rozwijania kolejnych produktów. Klient jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu - stwierdza Adam Žert, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu. - Cieszy nas przychylne przyjęcie i rosnące zainteresowanie imprezą ZETOR TRACTOR SHOW. Wierzymy, że także tegoroczna edycja będzie równie udana, jak ta zeszłoroczna. Pozwalamy sobie wszystkich Państwa zaprosić na nasze imprezy. Z radością oczekujemy na Państwa przybycie - dodaje Žert.
 


ZETOR TRACTOR SHOW będzie gościć w wybranych miejscach w Europie z nowościami firmy ZETOR. Zostanie zaprezentowany np. FORTERRA HD, dotychczas najsilniejszy i najlepiej wyposażony model. Ponadto będzie można obejrzeć nowe produkty serii modelowej MAJOR czy popularne wśród klientów ładowacze czołowe ZETOR SYSTEM. Roadshow będzie poświęcone także obchodom 20. rocznicy istnienia ZETOR POLSKA na polskim rynku. W ramach ZETOR TRACTOR SHOW odbywały się będą konkursy z wieloma atrakcyjnymi nagrodami. Nagrodą główną jest wycieczka do Czech z zaproszeniem do ZETORA. W konkursach można też wygrać tablety i inne upominki.
 
Więcej informacji o marce ZETOR i jej produktach znajdziecie w wizytówce firmy (kliknij).

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.

  Z danych udostępnionych przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych wynika, że w maju 2017 r. sprzedaż ciągników w Polsce osiągnęła poziom 799 szt., co oznacza, że była wyższa o 72...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.

  Jak wynika z danych zebranych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych, w lipcu bieżącego roku odnotowano wzrost sprzedaży ciągników rolniczych wobec czerwca br. Łączna...
 • Sprzedaż ciągników we wrześniu 2017
 • Sprzedaż ciągników we wrześniu 2017

  We wrześniu 2017 zarejestrowano 1039 sztuk nowych ciągników, to o 251 sztuk więcej niż przed miesiącem, ale mniej o 270 sztuk niż w sierpniu 2016 roku (wzrost o 20,4%).
 • Zetor Tractor SHOW
 • Zetor Tractor SHOW

  Już 28 maja 2017 roku o godz. 10 w miejscowości Zofiowo koło Czarnkowa, odbędą się Pokazy Zielonkowe organizowane przez firmę P.W. Inter-Vax Żnin. Podczas tego wydarzenia, przewidzianych jest...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl