| Autor: mikolaj

ZETOR TRACTOR SHOW 2015

Jubileuszowa piąta edycja cieszącego się dużą popularnością projektu ZETOR TRACTOR SHOW w 2015 roku ruszyła już w marcu. Marka ZETOR gościć będzie łącznie w prawie 120 miejscach w 15 krajach Europy. Specjaliści, a także publiczność i fani marki ZETOR będą mieć możliwość zapoznania się z nowościami oferowanymi przez czeskiego producenta traktorów. Dla zwiedzających przygotowano konkurs, w którym można wygrać wycieczkę do Czech połączoną ze zwiedzaniem linii montażowej ZETOR i ZETOR GALLERY.

ZETOR TRACTOR SHOW 2015

ZETOR TRACTOR SHOW 2015

Pierwszą edycję ZETOR TRACTOR SHOW zorganizowano w 2011 roku. W czasie swojego istnienia impreza stała się już tradycyjną formą prezentacji produktów marki ZETOR na żywo. Szersza publiczność może bliżej poznać czeskie traktory bezpośrednio w gospodarstwach rolnych czy na polach i wypróbować je podczas pracy. W ten sposób można się osobiście przekonać o dominujących cechach traktorów ZETOR, jakimi są siła, wytrzymałość i doskonałe parametry eksploatacyjne. W ciągu minionych 4 lat ZETOR TRACTOR SHOW zdobył sobie dużą popularność. Ubiegłoroczne trwające osiem miesięcy pokazy w Europie odwiedziło ogółem 15 630 osób. Łączna frekwencja w ostatnich 4 latach wyniosła prawie 50 tys. osób.

- Celem ZETOR TRACTOR SHOW jest nie tylko przedstawienie marki ZETOR i naszych nowości, ale umożliwienie wszystkim zainteresowanym bezpośredniego poznania cech i jakości naszych traktorów. Uzyskujemy tą drogą również informacje zwrotne, które poddajemy ocenie i uwzględniamy podczas rozwijania kolejnych produktów. Klient jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu - stwierdza Adam Žert, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu. - Cieszy nas przychylne przyjęcie i rosnące zainteresowanie imprezą ZETOR TRACTOR SHOW. Wierzymy, że także tegoroczna edycja będzie równie udana, jak ta zeszłoroczna. Pozwalamy sobie wszystkich Państwa zaprosić na nasze imprezy. Z radością oczekujemy na Państwa przybycie - dodaje Žert.
 


ZETOR TRACTOR SHOW będzie gościć w wybranych miejscach w Europie z nowościami firmy ZETOR. Zostanie zaprezentowany np. FORTERRA HD, dotychczas najsilniejszy i najlepiej wyposażony model. Ponadto będzie można obejrzeć nowe produkty serii modelowej MAJOR czy popularne wśród klientów ładowacze czołowe ZETOR SYSTEM. Roadshow będzie poświęcone także obchodom 20. rocznicy istnienia ZETOR POLSKA na polskim rynku. W ramach ZETOR TRACTOR SHOW odbywały się będą konkursy z wieloma atrakcyjnymi nagrodami. Nagrodą główną jest wycieczka do Czech z zaproszeniem do ZETORA. W konkursach można też wygrać tablety i inne upominki.
 
Więcej informacji o marce ZETOR i jej produktach znajdziecie w wizytówce firmy (kliknij).
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!