Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
ZETOR wchodzi z nową koncepcją designową. Debiut na targach Agritechnica 2015

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Znany czeski producent maszyn rolniczych, firma ZETOR TRACTORS a.s., zaprezentuje na targach...

Znany czeski producent maszyn rolniczych, firma ZETOR TRACTORS a.s., zaprezentuje na targach Agritechnica w Hannowerze szereg nowości. Największą nowością będzie prezentacja nowej linii projektowej ciągników ZETOR, której autorem jest włoska firma Pininfarina. ZETOR TRACTORS przedstawi też prototypy nowych maszyn i w ten sposób wskaże aktualny kierunek rozwoju marki. Zostanie również zaprezentowana tegoroczna nowość w portfolio marki - sześciocylindrowy ZETOR CRYSTAL. Europejskie targi są jednocześnie inauguracją obchodów 70 lat istnienia marki ZETOR.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Nowa koncepcja designowa Zetrora

- Agritechnica to największe targi techniki rolniczej w Europie, na które wracamy po sześciu latach. ZETOR jest marką o bardzo bogatej historii, ze stabilnym zapleczem i mocną pozycją na rynkach światowych. Na Agritechnice chcemy jednakże przedstawić wizję i przyszłość wraz z innowacjami technicznymi. Chcemy zasygnalizować potencjalnym partnerom handlowym, że dążymy do nawiązania współpracy z nowymi dealerami oraz, że  mamy  co zaoferować zarówno im samym jak i klientom - mówi Margaréta Víghová, dyrektor Wydziału komunikacji korporacyjnej.
 
Podczas targów Agritechnica zostanie przedstawiona koncepcja designowa, nad którą ZETOR TRACTORS a.s. współpracował z włoską firmą Pininfarina. Designowy kierunek i współpraca z czołowym biurem projektowym nie są jednak jedyną nowością, którą ZETOR chce zaprezentować w Niemczech. Wystawione zostaną prototypy ciągników, które w przyszłości będą rozszerzać obecne portfolio produktowe marki ZETOR.
 
(kliknij, aby powiększyć)

- Chodzi o cel, który w przeszłości firma ZETOR TRACTORS a.s. zadeklarowała. Kolejnym celem  pozostaje rozszerzenie szeregu modeli z aktualnych 4 na 6, tak abyśmy zaspokoili zapotrzebowanie na zakres mocy od 50 do 200 koni mechanicznych. W ostatnich kilku latach przedstawiliśmy kilka nowości, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Mamy nadzieję, że tymi działaniami oraz tym, że spełniamy nasze obietnice, przekonamy klientów oraz potencjalnych dealerów do tego, aby zdecydowali się na markę ZETOR - dodaje Adam Žert, dyrektor Działu sprzedaży i marketingu.

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +2 pkt. razem głosów: 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w maju 2017 r.

  Z danych udostępnionych przez Polską Izbę Maszyn i Urządzeń Rolniczych wynika, że w maju 2017 r. sprzedaż ciągników w Polsce osiągnęła poziom 799 szt., co oznacza, że była wyższa o 72...
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.
 • Sprzedaż ciągników rolniczych w lipcu 2017 r.

  Jak wynika z danych zebranych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych, w lipcu bieżącego roku odnotowano wzrost sprzedaży ciągników rolniczych wobec czerwca br. Łączna...
 • Targi Agritechnica 2017
 • Targi Agritechnica 2017

  W dniach od 12 do 18 listopada 2017 r. (Dni Ekskluzywne 12 i 13 listopada) w Hanowerze odbędą się międzynarodowe targi techniki rolniczej Agritechnica 2017. Organizatorem wystawy jest Niemieckie...
 • Sprzedaż ciągników we wrześniu 2017
 • Sprzedaż ciągników we wrześniu 2017

  We wrześniu 2017 zarejestrowano 1039 sztuk nowych ciągników, to o 251 sztuk więcej niż przed miesiącem, ale mniej o 270 sztuk niż w sierpniu 2016 roku (wzrost o 20,4%).
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl