| Autor: mikolaj

ZETOR wchodzi z nową koncepcją designową. Debiut na targach Agritechnica 2015

Znany czeski producent maszyn rolniczych, firma ZETOR TRACTORS a.s., zaprezentuje na targach Agritechnica w Hannowerze szereg nowości. Największą nowością będzie prezentacja nowej linii projektowej ciągników ZETOR, której autorem jest włoska firma Pininfarina. ZETOR TRACTORS przedstawi też prototypy nowych maszyn i w ten sposób wskaże aktualny kierunek rozwoju marki. Zostanie również zaprezentowana tegoroczna nowość w portfolio marki - sześciocylindrowy ZETOR CRYSTAL. Europejskie targi są jednocześnie inauguracją obchodów 70 lat istnienia marki ZETOR.

ZETOR wchodzi z nową koncepcją designową. Debiut na targach Agritechnica 2015

Nowa koncepcja designowa Zetrora

- Agritechnica to największe targi techniki rolniczej w Europie, na które wracamy po sześciu latach. ZETOR jest marką o bardzo bogatej historii, ze stabilnym zapleczem i mocną pozycją na rynkach światowych. Na Agritechnice chcemy jednakże przedstawić wizję i przyszłość wraz z innowacjami technicznymi. Chcemy zasygnalizować potencjalnym partnerom handlowym, że dążymy do nawiązania współpracy z nowymi dealerami oraz, że  mamy  co zaoferować zarówno im samym jak i klientom - mówi Margaréta Víghová, dyrektor Wydziału komunikacji korporacyjnej.
 
Podczas targów Agritechnica zostanie przedstawiona koncepcja designowa, nad którą ZETOR TRACTORS a.s. współpracował z włoską firmą Pininfarina. Designowy kierunek i współpraca z czołowym biurem projektowym nie są jednak jedyną nowością, którą ZETOR chce zaprezentować w Niemczech. Wystawione zostaną prototypy ciągników, które w przyszłości będą rozszerzać obecne portfolio produktowe marki ZETOR.
 
(kliknij, aby powiększyć)

- Chodzi o cel, który w przeszłości firma ZETOR TRACTORS a.s. zadeklarowała. Kolejnym celem  pozostaje rozszerzenie szeregu modeli z aktualnych 4 na 6, tak abyśmy zaspokoili zapotrzebowanie na zakres mocy od 50 do 200 koni mechanicznych. W ostatnich kilku latach przedstawiliśmy kilka nowości, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Mamy nadzieję, że tymi działaniami oraz tym, że spełniamy nasze obietnice, przekonamy klientów oraz potencjalnych dealerów do tego, aby zdecydowali się na markę ZETOR - dodaje Adam Žert, dyrektor Działu sprzedaży i marketingu.

Czytaj dalej na następnej stronie...
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!