| Autor: metalfach

Zrób zdjęcie, wymyśl hasło i wygraj nagrody. Metal–Fach ogłasza konkurs z okazji Dnia Dziecka

„Jak się bawię z rodzicami?” - to hasło przewodnie konkursu fotograficznego, który z okazji Dnia Dziecka przygotował sklep fabryczny sokólskiego przedsiębiorstwa Metal–Fach. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Zrób zdjęcie, wymyśl hasło i wygraj nagrody. Metal–Fach ogłasza konkurs z okazji Dnia Dziecka
1 czerwca zbliża się wielkimi krokami i jak co roku, przed rodzicami stałe dylematy: jakie niespodzianki zafundować swoim pociechom. Na przeciw rodzicielskim rozterkom, wychodzą pracownicy sklepu Metal–Fach i jeszcze przed tym szczególnym dniem proponują rodzinną zabawę.
 
- Postanowiliśmy zorganizować konkurs fotograficzny, który polega na tym, aby pokazać jak dzieci i ich rodzice spędzają wspólnie czas podczas zabawy, a nagrody jakie fundujemy mogą być atrakcyjnymi prezentami w tym szczególnym dniu – poinformowała Joanna Jatkowska, kierownik działu marketingu sokólskiego Metal–Fachu.
 
Co zatem należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Zasady są bardzo proste. Wystarczy wykonać zdjęcie, które ukazuje rodzinną zabawę. Należy też wymyślić hasło promujące sklep, które powinno zawierać się w 1-2 zdaniach. Następnie zdjęcie oraz hasło należy przesłać na adres e-mail: konkurs@metalfach.com.pl, a w temacie wiadomości wpisać „Konkurs Dzień Dziecka Sklep Metal-Fach”.
 
- Na zgłoszenia czekamy do 25 maja. Następnego dnia zdjęcia wraz z hasami zostaną opublikowane w albumie konkursowym na fanpage’u sklepu Metal-Fach. Od tego momentu będzie można oddawać głosy na wybrane zgłoszenia za pomocą dostępnych na Facebooku reakcji (lubię to, super oraz inne). Głosowanie potrwa do 31 maja – dodała przedstawicielka sokólskiej firmy.
 
Co ważne, wszystkie zgłoszenia pod względem kreatywności i pomysłowości oceni również komisja konkursowa. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 1 czerwca. Na zwycięzców czekają nagrody niespodzianki.
 
Metal-Fach zatrudnia około 800 pracowników i jest jednym z największych pracodawców w regionie. Produkuje maszyny rolnicze, kotły CO, naczepy do ciężarówek, a nawet konstrukcje stalowe. Kilka lat temu, zrodził się pomysł, aby obok przedsiębiorstwa stworzyć kompleksowe centrum, w którym klient może liczyć na fachowe wsparcie i pomoc w doborze części do maszyn rolniczych, zakupić niezbędne akcesoria, wyposażyć wszystkie budynki inwentarskie, a także skompletować produkty potrzebne do funkcjonowania różnego typu działalności gospodarczych. Tak powstał sklep rolniczo – techniczny.


Tagi:
źródło: