Z dniem 1 września 2017 roku zostały zniesione Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych. W miejsce instytucji został powołany Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

ANR dla sportu na Dolnym Śląsku

W piątek 15 czerwca br. Oddział Terenowy ANR we Wrocławiu nieodpłatnie przekazał 2,34 ha na rzecz dolnośląskich gmin na realizację zadań z zakresu rozwoju infrastruktury sportowo-rekreacyjnej. Łączna wartość przekazanych gruntów wynosi 277 tys. zł.

ANR dla sportu na Dolnym Śląsku
W gminie Kostomłoty Agencja przekazała 2 działki o łącznej powierzchni ponad 0,4 ha w Piersnie i Kostomłotach o szacunkowej wartości ponad 105 tys. zł oraz grunty o powierzchni 0,14 ha o wartości ok. 12 tys. zł w miejscowości Samborz. Natomiast w gminie Prusice ANR przekazała nieodpłatnie nieruchomość o łącznej powierzchni ponad 1,8 ha i wartości prawie 160 tys. zł w Krościnie Małej.
 
Na przekazanych terenach powstaną boiska m.in. do piłki nożnej i siatkowej, place zabaw i tereny rekreacyjne, a także drogi dojazdowe.
 
OT ANR we Wrocławiu
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!