Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Informacja nt. uczestnictwa Głównego Lekarza Weterynarii w wizycie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Chińskiej Republice Ludowej w dniach 18 – 22 grudnia 2011 r.

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Wizyta państwowa obfituje w liczne wydarzenia kulturalne oraz o charakterze biznesowym, takie...

Wizyta państwowa obfituje w liczne wydarzenia kulturalne oraz o charakterze biznesowym, takie jak: forum inwestycyjne w Szanghaju, forum gospodarcze i akademickie w Pekinie, koncert w wykonaniu Filharmonii Narodowej w Teatrze Narodowym w Pekinie.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Ponadto w trakcie wizyty odbędą się spotkania Prezydenta RP z Przewodniczącym ChRL Panem Hu Jintao, Premierem Rady Państwowej Panem Wen Jiabao, Przewodniczącym Stałego Komitetu Ogólnochińskiego Zgromadzenia Przedstawicieli Ludowych, Panem Wu Bangguo oraz z Wicepremierem Rady Państwowej ChRL, Panem Li Keqiang.

Podczas wizyty Główny Lekarz Weterynarii spotka się z przedstawicielami służb weterynaryjnych Chińskiej Republiki Ludowej. W trakcie spotkań zostanie omówiona dotychczasowa współpraca bilateralna w dziedzinie weterynarii, w tym kwestie związane między innymi z dopuszczeniem polskich zakładów mięsa wieprzowego do eksportu na rynek chiński.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Będą zmiany w znakowaniu świń
 • Będą zmiany w znakowaniu świń

  W sprawie wznowienia prac nad projektem ustawy o zmianie ustawy o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt, resort rolnictwa przekazał że przedmiotowy projekt w dniu 13 kwietnia 2018 r. został...
 • Wsparcie z PROW a wymogi bioasekuracji
 • Wsparcie z PROW a wymogi bioasekuracji

  Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych w związku z informacjami wpływającymi z wojewódzkich izb rolniczych od rolników, którzy złożyli zaakceptowane przez ARiMR wnioski (w ramach wsparcia rozwoju...
 • Wniosek o zakaz importu ziemniaków z Egiptu
 • Wniosek o zakaz importu ziemniaków z Egiptu

  W ziemniakach pochodzenia egipskiego wykryto groźną dla upraw bakterię. W związku z tym minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi podpisał wniosek do Komisji Europejskiej o wprowadzenie zakazu importu...
 • Pogłowie świń w Polsce
 • Pogłowie świń w Polsce

  Jak wynika ze wstępnych danych pogłowie świń w marcu 2018 r. liczyło 11 992,2 tys. sztuk, wykazując w porównaniu z porównywalnym okresem 2017 roku wzrost o 6,5%.
 • Zarząd KRIR w sprawie projektów zmian ustawy o ochronie zwierząt
 • Zarząd KRIR w sprawie projektów zmian ustawy o ochronie zwierząt

  Zarząd KRIR, oczekuje wycofania z przedłożonych projektów zapisów dotyczących zakazu chowu i hodowli zwierząt w celu pozyskiwania z nich futer, uboju zwierząt gospodarskich bez uprzedniego oraz...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl