| Autor: mikolaj

CAP Communication Awards 2014. Ruszyła kolejna edycja konkursu

Komisja Europejska po raz trzeci przyzna nagrody za działania komunikacyjne o Wspólnej Polityce Rolnej. W związku z bardzo pozytywnymi doświadczeniami dotyczącymi konkursu CAP Communication Awards w 2012 i 2013 r., DG Agri rozpoczęła przyjmowanie wniosków w ramach tegorocznej edycji.

CAP Communication Awards 2014. Ruszyła kolejna edycja konkursu
Konkurs skierowany jest do autorów działań komunikacyjnych lub kampanii w dziedzinie rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich, chcących zaprezentować swoje prace międzynarodowej publiczności. Do wszystkich, którzy pragną podzielić się swoimi doświadczeniami w zakresie zagadnień komunikacyjnych o WPR z innymi zainteresowanymi stronami.

W konkursie CAP Communication Awards udział mogą brać następujące organizacje:

- krajowe ministerstwa;

- organizacje pozarządowe (NGO);

- organizacje reprezentujące władze lokalne, regionalne i gminne;

- inne organy publiczne lub mieszane;

- organizacje zawodowe (w tym związki rolników, stowarzyszenia rolnicze lub stowarzyszenia na rzecz rozwoju obszarów wiejskich);

- ośrodki analityczne, instytucje badawcze lub akademickie;

- media;

- agencje komunikacyjne/specjaliści zajmujący się komunikacją.

Jakiego rodzaju projekty można przedkładać?

Wszelkie projekty zakończone lub będące w trakcie realizacji, w ramach których wyraźnie przedstawia się tematy związane ze wspólną polityka rolną i w przypadku których etap realizacji rozpoczął się nie wcześniej niż dnia 1 stycznia 2011 r.

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali organizowanej przez DG Agri.

Szczegółowe informacje, zasady konkursu oraz możliwość złożenia wniosku dostępne są na stronie Komisji Europejskiej: ec.europa.eu/agriculture/cap-communication-network/awards/index_pl.htm

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!