| Autor: redakcja

AGRO-LIFT z nowościami podczas Agro-Park

Nowością w ofercie firmy są mulczery, m.in. mini mulczer oraz duży mulczer składający się hydraulicznie. Jest to maszyna 5 metrowa. W ofercie jest również nowa brona talerzowa ciężka, 3 metrowa, o wadze 3,5 tony.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku. AGRO-LIFT, to polska firma, specjalizująca się w produkcji agregatów uprawowych , uprawowo-siewnych, bron i agregatów talerzowych, agregatów podorywkowych, kultywatorów ścierniskowych, głęboszy i wałów uprawowych, która nieustannie i dynamicznie się rozwija.
 
Firma nieustannie poszerza gamę produkowanych maszyn i urządzeń, w oparciu o doświadczenia eksploatacyjne i sugestie klientów.
 
Produkcja maszyn oferowanych przez AGRO-LIFT oparta jest o najwyższej jakości materiały i podzespoły dostarczane przez renomowanych producentów światowych i krajowych, które zapewniają trwałość i funkcjonalność sprzedawanych maszyn. Dodatkowym atutem jest wysoka estetyka wykonania oferowanego przez Agro-Lift sprzętu.                                                                                                
 
AGRO-LIFT to marka rozpoznawalna w całej Polsce, zdobyła już również uznanie na rynkach europejskich.
 
Mówi Pan Tomasz Sikora z firmy Agro-Lift z Przytoczna: od 14 lat zajmujemy się produkcją maszyn rolniczych, w naszej ofercie są agregaty uprawowe, podorywkowe, wały doprawiające. W ofercie są również pługi, siewniki i głębosze oraz od niedawna mulczery.
 
Siedziba firmy znajduje się w Nowym Bazanowie, niedaleko Ryk. Zakład produkcyjny ulokowany jest w Przytocznie. Firma specjalizuje się w produkcji  maszyn uprawowych, bron talerzowych i głęboszy.
 
Mamy głębosze na zabezpieczeniu amortyzowanym, mamy również dużo bron talerzowych składanych hydraulicznie, szerokości maksymalne 6 m, minimalne 2,2 m, 2 m i 1,5 m do agregatów sadowniczych - dodaje Tomasz Sikora.
 


Tagi:
źródło: