Będzie wsparcie w zakresie działania 2.5 "Akwakultura świadcząca usługi środowiskowe"

11 stycznia br. w siedzibie Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej miało miejsce spotkanie, którego celem było omówienie spraw związanych z uruchomieniem pomocy dostępnej w ramach działania 2.5 "Akwakultura świadcząca usługi środowiskowe", która finansowana jest z budżetu Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze".

Będzie wsparcie w zakresie działania 2.5
Podczas spotkania ustalono, że nabór wniosków o dofinansowanie rozpocznie się po zakończeniu XXIII Krajowej Konferencji - Szkoleniu Hodowców Karpia, gdzie jednym z punktów będzie omówienie przez przedstawicieli ARiMR zasad przyznawania pomocy w ramach działania 2.5 "Akwakultura świadcząca usługi środowiskowe".
Zgodnie z zapewnieniami Prezesa Polskiego Towarzystwa Rybackiego - organizatora konferencji - wstęp na szkolenie w części poświęconej omówieniu zasad przyznawania pomocy w ramach działania 2.5 będzie miał charakter otwarty dla wszystkich zainteresowanych.
W związku z tym Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że przeprowadzenie naboru wniosków w ramach tego działania planowane jest w terminie od 13 do 28 lutego 2018 r.
 


Tagi:
źródło: