Kierownictwo ARiMR w komplecie. Czterech nowych wiceprezesów

Maria Fajger została powołana na stanowisko Zastępcy Prezesa ARiMR 15 stycznia 2016 r. Natomiast od 18 stycznia stanowiska Wiceprezesów piastują Halina Szymańska oraz Karol Tylenda, a 25 stycznia na stanowisko Zastępcy Prezesa powołana została Jolanta Chmiel.

Kierownictwo ARiMR w komplecie. Czterech nowych wiceprezesów

Jolanta Chmiel - urodzona w 1965 r. w Krakowie. Absolwentka handlu zagranicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i  studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera.

Dotychczasowe życie zawodowe również związała z Krakowem i okolicami. Pracowała w  firmach produkcyjnych i handlowych (m.in. ES-System S.A.), w których odpowiadała za zadania związane z marketingiem, logistyką, współpracą z kontrahentami zagranicznymi oraz promowaniem marki.


Pani wiceprezes Jolanta Chmiel jest mężatką i ma dwóch synów. Wśród jej licznych zainteresowań są: muzyka, podróże, zwierzęta, artystyczne tkactwo i zdrowa kuchnia.

Profile pozostałej trójki wiceprezesów ARiMR prezentowaliśmy w tym temacie.

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!