Renta strukturalna - lista podana będzie później

Komunikat Prezesa ARiMR w sprawie terminu ogłoszenia listy osób, którym będzie przysługiwała renta strukturalna w ramach naboru wniosków w 2010 r.

 

W związku z trwającymi pracami nad zmianą przepisów rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach działania "Renty strukturalne" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 oraz rozporządzenia w sprawie podziału środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 uprzejmie informuję, że przesunięciu ulega termin opublikowania listy wnioskodawców, którym w ramach naboru wniosków w 2010 r. przysługiwać będzie renta strukturalna.

 

Lista wnioskodawców uprawnionych do otrzymania renty strukturalnej zostanie opublikowana niezwłocznie po wejściu w życie nowelizacji ww. rozporządzeń Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Celem wprowadzanych zmian jest przyznanie rent strukturalnych jak największej liczbie osób spośród tych, które złożyły wnioski o przyznanie takiej pomocy w 2010 r.

 

Źródło: http://www.arimr.gov.pl/

Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!