Nie przegap listy na "Modernizacja gospodarstw rolnych"

Jeśli składałeś wniosek i jeszcze nie wiesz czy jesteś na liście "Modernizacja gospodarstw rolnych" to ta wiadomość jest dla Ciebie!

Nie przegap listy na
Na foto: Wóz przeładowczy Perard Interbenne 27
Kolejność przysługiwania pomocy dla podmiotów ubiegających się o przyznanie pomocy na operacje typu "Modernizacja gospodarstw rolnych" w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w obszarze związanym z racjonalizacją technologii produkcji, wprowadzeniem innowacji, zmianą profilu produkcji, zwiększeniem skali produkcji, poprawą jakości produkcji lub zwiększeniem wartości dodanej produktu, w naborze przeprowadzonym w terminie od 19.02.2018 r. do 20.03.2018 r.

Aktualne listy kolejności przysługiwania pomocy dostępne są pod adresem
ARIMR - aktualna lista

Jak informuje Departament Działań  Inwestycyjnych ARiMR aktualizacja list kolejności przysługiwania pomocy dokonywana będzie cyklicznie, nie rzadziej niż co 20 dni.
 
Na ww. listach wydzielono wnioski o przyznanie pomocy, którym w wyniku weryfikacji zawartych w nich danych przyznano mniej niż 1,5 punktu.
 
W przypadku pozostałych wniosków, tj. tych, którym przyznano 1,5 i więcej punktów, pomoc na realizację operacji będzie mogła być przyznana pod warunkiem, że wnioski te zostaną pozytywnie zweryfikowane i będą mieściły się w dostępnym limicie środków finansowych.
 Tagi:
źródło: