Z dniem 1 września 2017 roku zostały zniesione Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych. W miejsce instytucji został powołany Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
| Autor: mikolaj

ARR: Wsparcie dla producentów owoców i warzyw dopiero po publikacji rozporządzenia Rady Ministrów

ARR informuje, że wnioski o dalsze tymczasowe wsparcie producentów owoców i warzyw, będą przyjmowane przez Oddziały Terenowe ARR dopiero po opublikowaniu i wejściu w życie projektu rozporządzenia Rady Ministrów.

ARR: Wsparcie dla producentów owoców i warzyw dopiero po publikacji rozporządzenia Rady Ministrów

 Wsparcie dla producentów owoców i warzyw

W nawiązaniu do komunikatu opublikowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi dotyczącego dalszego tymczasowego wsparcia producentów owoców i warzyw, Agencja Rynku Rolnego informuje, że powiadomienia będą przyjmowane przez Oddziały Terenowe ARR dopiero po opublikowaniu i wejściu w życie projektu rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie realizacji przez Agencję Rynku Rolnego zadań związanych z ustanowieniem dalszych tymczasowych nadzwyczajnych środków wsparcia dla producentów niektórych owoców i warzyw w związku z zakazem ich przywozu z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej.

Niezwłocznie po opublikowaniu i wejściu w życie rozporządzania Agencja zamieści:
  • wzór powiadomienia, który powinien być składany przez producentów
  • warunki uczestnictwa w mechanizmie „Dalsze tymczasowe wsparcie producentów owoców i warzyw”

Powiadomienia będą przyjmowane bezpośrednio w siedzibach Oddziałów Terenowych ARR tylko i wyłącznie na formularzach udostępnionych przez ARR nie wcześniej niż po publikacji ww. rozporządzenia.

Agencja Rynku Rolnego przypomina, że powiadomienia złożone przed publikacją wyżej wskazanego rozporządzenia nie będą rozpatrywane.Tagi:
źródło: