Z dniem 1 września 2017 roku zostały zniesione Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych. W miejsce instytucji został powołany Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
| Autor: redakcja3

Konferencja pt.: „Promocja Polski – strategia współpracy, współpraca strategii. Rola marki narodowej w budowaniu wizerunku Polski na świecie”

28 kwietnia 2011 roku w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się konferencja pt „Promocja Polski-strategia współpracy, współpraca strategii. Rola marki narodowej w budowaniu wizerunku Polski w świecie”.

Konferencja pt.: „Promocja Polski – strategia współpracy, współpraca strategii. Rola marki narodowej w budowaniu wizerunku Polski na świecie”


Celem konferencji była analiza „kotwic promocyjnych” Polski – kluczowych wydarzeń, inicjatyw i okoliczności, które stwarzają szansę dla prezentacji światowej opinii publicznej przewag konkurencyjnych i atutów promocyjnych Polski, istotnych dla tworzenia pozytywnego, spójnego wizerunku Polski w świecie.

Pierwsza część Konferencji została poświęcona minionym wydarzeniom, takim jak: EXPO 2010 w Szanghaju, Rok Chopinowski, Internationale Grune Woche Berlin 2011, ITB Berlin 2011. Poruszone zostały także kwestie przewodnictwa Polski w Radzie Unii Europejskiej, w szczególności strategii promocji kultury i promocji gospodarczej Polski. Druga część konferencji dotyczyła m.in. oferty instytucji państwowych w budowie wizerunku i promocji Polski, podziału branżowego i administracyjnego kraju w odniesieniu do regionów kulturowych, turystycznych i biznesowych, a także wykorzystania potencjału miast i regionów w promocji marki „Polska”.

Wśród zaproszonych do wystąpień i debaty byli m. in.: Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych Tomasz Nawrocki, Wiceprezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Aneta Wilmańska, Dyrektor Biura Ministra w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Anita Szczykutowicz, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szmytkę. W konferencji uczestniczył Prezes Agencji Rynku Rolnego Władysław Łukasik.

Podczas konferencji zorganizowane zostało stoisko konsultacyjne ARR, gdzie dostępne będą nieodpłatne wydawnictwa informacyjne Agencji.

Na stronie www.terazpolska.pl, w godzinach 10:00-14:00 dostępna była transmisja internetowa „na żywo” z konferencji.


Źródło: http://www.arr.gov.pl/

Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!