Z dniem 1 września 2017 roku zostały zniesione Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych. W miejsce instytucji został powołany Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
| Autor: kkj6

Konferencja „Wykorzystanie biomasy rolniczej do celów energetycznych"

Uprzejmie informujemy, że w dniu 11 marca 2011 r. w Kielcach w trakcie Targów AGROTECH, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ambasada Królestwa Danii we współpracy z: Targami Kielce; Agencją Rynku Rolnego; Wirtualnym Instytutem Rolnictwa Zrównoważonego; Grupą Bio-GEPOIT organizują konferencję „Wykorzystanie biomasy rolniczej do celów energetycznych. Biogazownie rolnicze - szansą na zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego gospodarstwa rolnego oraz dywersyfikację źródeł przychodów”.

Konferencja „Wykorzystanie biomasy rolniczej do celów energetycznych

Podczas konferencji zostanie przedstawiona tematyka produkcji energii odnawialnej z surowców pochodzenia rolniczego w Polsce i Danii. Ponadto przedstawione zostaną różne możliwości wykorzystania do celów energetycznych pozostałości i produktów ubocznych produkcji rolnej oraz przetwórstwa rolno – spożywczego, jak również praktyczne aspekty wykorzystania substancji pofermentacyjnej jako nawozu. Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się również właściciele biogazowni rolniczych, którzy przedstawią swoje doświadczenia z wdrażania i eksploatacji instalacji.


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji oraz dyskusji na temat wykorzystania surowców rolniczych do produkcji energii odnawialnych.


Udział w konferencji jest bezpłatny, a otrzymana w biurze konferencji wejściówka jmozliwi Państwu również bezpłatny wstęp na teren targów. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc pierwszeństwo mają osoby, które dokonają zgłoszenia udziału i otrzymają do 2 marca 2011 r. zwrotne potwierdzenie wpisania na listę uczestników. Zgłoszeń należy dokonać drogą elektroniczną na adres: elzbieta.czerwiakowska@minrol.gov.pl oraz pawel.sulima@minrol.gov.pl .


Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Program konferencji (.pdf 43,58 kB)


Źródło: http://www.arr.gov.pl/
Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!