Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Z dniem 1 września 2017 roku zostały zniesione Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych. W miejsce instytucji został powołany Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Pierwsza w Polsce EKO Galeria Handlowa

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniu 24 maja 2014 r. w Poznaniu odbyło się otwarcie pierwszej w Polsce EKO Galerii Handlowej...

W dniu 24 maja 2014 r. w Poznaniu odbyło się otwarcie pierwszej w Polsce EKO Galerii Handlowej w całości scalającej producentów żywności wysokiej jakości, jak i producentów żywności regionalnej o tradycjach kulinarnych regionów.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Honorowymi gośćmi Eko Bazaru byli Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Zofia Szalczyk, Wiceprezydent Poznania Jerzy Stępień, Wicewojewoda Przemysław Pacia, Dyrektor Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego Andrzej Bobrowski, Proboszcz Parafi pw. Matki Bożej Pocieszenia ks. Rafał Pierzchała, a także Radosław Laskowski Trener Kadry Narodowej w Kick Boxingu, Mistrz Świata w Kick boxingu wybitny sportowiec, trener i propagator zdrowej żywności.
 
Działający 7 dni w tygodniu Eko Bazar na 53 ekologicznych stoiskach będzie skupiał najlepszych reprezentantów branży eko-żywności, a więc piekarnie ekologiczne, lodziarnie tradycyjne, kawiarnie eko, rękodzieła artystyczne i ekologiczne, a także wystawców ekotechnologii.
 
Poza tym w galerii znajduje się sala konferencyjna, na której prowadzone będą wykłady o zdrowym odżywianiu i ekologii oraz produktach wystawianych na stoiskach.
 
Oddział Terenowy ARR w Poznaniu aktywnie uczestniczy w inicjatywach mających na celu rozwój lokalnej produkcji żywności, a także włącza się w działania wspierające lokalne przedsięwzięcia promocyjne organizowane przez lub na rzecz producentów żywności lokalnej, regionalnej, tradycyjnej i ekologicznej.
 
Otwarcie uświetnił występ utalentowanej artystki Ifi Ude, której na gitarze towarzyszył Michał Chęć. Na miejscu nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych w postaci konkursów, zabawy oraz profesjonalnego placu zabaw dla dzieci i wiele innych atrakcji.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Luty przyniósł jeszcze większy import rzepaku i oleju rzepakowego do Polski
 • Luty przyniósł jeszcze większy import rzepaku i oleju rzepakowego do Polski

  W styczniu i lutym tego roku zaimportowano do Polski 151.428 ton rzepaku (w tym 62.155 ton w styczniu), głównie z Czech, Słowacji i Rumunii. Jest to wynik prawie dwukrotnie większy niż przed rokiem.
 • Produkcja mięsa w Europie przesuwa się na wschód
 • Produkcja mięsa w Europie przesuwa się na wschód

  Przeobrażenia gospodarcze i polityczne powodują zmiany w każdej branży. Sektor mięsa w UE jest tego idealnym przykładem – stopniowo, ale nieustannie zmniejsza się produkcja w „starej UE”...
 • Rosnące ceny jaj
 • Rosnące ceny jaj

  W drugiej połowie 2017 r. wystąpiła bardzo silny zwyżkowy trend cen na unijnym rynku jaj. Przyczyną było wykrycie niedozwolonych substancji i wycofanie dużych partii jaj z handlu detalicznego w...
 • IUNG stwierdził wystąpienie suszy rolniczej
 • IUNG stwierdził wystąpienie suszy rolniczej

  IUNG-PIB zgodnie z wymogami Obwieszczenia opracował wartości klimatycznego bilansu wodnego dla wszystkich gmin Polski (2478 gmin) oraz w oparciu o kategorie gleb określił w tych gminach aktualny...
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl