Z dniem 1 września 2017 roku zostały zniesione Agencja Rynku Rolnego i Agencja Nieruchomości Rolnych. W miejsce instytucji został powołany Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
| Autor: redakcja3

Seminarium polsko-indyjskie

Uprzejmie informujemy, że 25 maja br. w Poznaniu odbędzie się seminarium poświęcone polsko-indyjskiej współpracy gospodarczej. Seminarium towarzyszy obradom II sesji Polsko-Indyjskiej Komisji Mieszanej ds. Współpracy Gospodarczej. Współorganizatorami przedsięwzięcia są Ministerstwo Gospodarki oraz Polsko-Indyjska Izba Gospodarcza z Poznania.

Seminarium polsko-indyjskie

Zachęcamy przedsiębiorców branży rolno-spożywczej zainteresowanych nawiązaniem kontaktów z partnerami indyjskimi do udziału w seminarium.

Szanse zaistnienia na tym rynku stwarzają w szczególności:

  • inwestycje w przemyśle spożywczym w Indiach (produkcja soków, przetworów owocowo-warzywnych, konserwowanie żywności),
  • sprzedaż technologii i urządzeń wykorzystywanych w przechowalnictwie i przetwórstwie żywności (owoce, warzywa, produkty mleczarskie, produkty zbożowe).

Rynek indyjski należy do rynków dynamicznie rozwijających się w ostatnich latach, w szczególności w zakresie przetwórstwa żywności. Wstępna lista firm indyjskich, które zapowiedziały swój przyjazd do Poznania znajduje się poniżej.

Szczegółowe informacje nt. seminarium można uzyskać w Polsko-Indyjskiej Izbie Gospodarczej w Poznaniu:

tel. 61 – 865 38 23

www.piig-poland.org

Zgłoszenia uczestnictwa w seminarium należy dokonać do dnia 15 maja br. na zamieszczonym poniżej formularzu, przesyłając go Polsko-Indyjskiej Izbie Gospodarczej w Poznaniu. W przypadku Państwa zainteresowania udziałem w seminarium prosimy również o przesłanie krótkiej informacji na e-mail: eksporter@arr.gov.pl


http://www.arr.gov.pl


Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!