Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Bank BGŻ BNP Paribas oferuje finansowanie ekologicznych źródeł energii

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Bank BGŻ BNP Paribas we współpracy z wybranymi partnerami z branży fotowoltaicznej...

Bank BGŻ BNP Paribas we współpracy z wybranymi partnerami z branży fotowoltaicznej wprowadził kredyt ratalny na finansowanie ekologicznych źródeł energii. Korzystając z oferty sfinansować można nawet w 100 proc. zakup systemów: paneli fotowoltaicznych, podgrzewaczy wody, pomp ciepła, rekuperatorów oraz elektrowni przydomowych wiatrowych.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


W 2017 roku Bank BGŻ BNP Paribas sfinansował kilkaset pierwszych instalacji fotowoltaicznych jednak plany są dużo bardziej ambitne. Wspieranie odnawialnych źródeł energii to dla Banku nie tylko biznes – podkreśla Krzysztof Wojciechowski, dyrektor zarządzający Pionu Sprzedaży Consumer Finance w Banku BGŻ BNP Paribas. – Wierzę, że uruchomienie oferty finansowania ekologicznych źródeł energii przyczyni się także do wzrostu zainteresowania Polaków instalacjami fotowoltaicznymi. Dobrze zaplanowane i realizowane działania na rzecz gospodarki niskoemisyjnej przynoszą nie tylko wymierne efekty ekologiczne, lecz także dają nowe impulsy do rozwoju gospodarczego i są ważnym elementem misji społecznej Grupy BNP Paribas – powiedział Krzysztof Wojciechowski. 
 
Oferta na finansowanie ekologicznych źródeł energii skierowana jest do klientów detalicznych i realizowana przez Bank we współpracy z wybranymi przedsiębiorcami z branży fotowoltaicznej. W ramach pakietu Bank BGŻ BNP Paribas oferuje klientom dwa modele finansowanie, kredyt dostępny do 84  lub do 120 miesięcy. Maksymalna kwota, którą może uzyskać kredytobiorca na instalacje fotowoltaiczne wynosi 60 000 zł. Klient, który ubiega się o kredyt na sfinansowanie ekologicznych źródeł energii musi dołączyć do wniosku kredytowego: umowę, kosztorys lub projekt instalacyjny z wymienionymi kosztami jako uzasadnienie wysokości wnioskowanego kredytu.
 
Oferta Banku BGŻ BNP Paribas jest dostępna u wybranych partnerów zajmujących się sprzedażą, produkcją, dystrybucją wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych – Foton Technik, Geo Solar, HelioExperts oraz Soon Energy. Klient nie otrzyma produktu bezpośrednio w oddziale Banku.
 
Dotychczas Bank BGŻ BNP Paribas nawiązał współpracę z czterema  wiodącymi na rynku partnerami z branży fotowoltaicznej o zasięgu ogólnopolskim oraz wieloma sprzedawcami działającymi lokalnie. Aby dołączyć do grona firm, które oferują we współpracy z Bankiem finansowanie ekologicznych źródeł energii, przedsiębiorca musi spełnić określone warunki, m.in. związane z minimalnym  okresem prowadzenia działalności gospodarczej.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Bank BGŻ BNP Paribas oferuje finansowanie ekologicznych źródeł energii
 • Bank BGŻ BNP Paribas oferuje finansowanie ekologicznych źródeł energii

  Bank BGŻ BNP Paribas we współpracy z wybranymi partnerami z branży fotowoltaicznej wprowadził kredyt ratalny na finansowanie ekologicznych źródeł energii. Korzystając z oferty sfinansować...
 • NFOŚiGW przeznaczył 40 mln zł na rozwój energetyki obywatelskiej
 • NFOŚiGW przeznaczył 40 mln zł na rozwój energetyki obywatelskiej

  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej udostępnił Bankowi Ochrony Środowiska do 40 mln zł (w tym do 12 mln zł na dotacje) z przeznaczeniem na zawieranie umów z klientami...
 • Czy srebrną gospodarkę czeka złoty wiek?
 • Czy srebrną gospodarkę czeka złoty wiek?

  43 proc. Polaków w wieku od 50 do 75 lat deklaruje, że regularnie używa urządzeń cyfrowych. Jest to aż dwukrotnie więcej niż średnia europejska. Internet uznawany jest za dobrą alternatywę...
 • Targi Ogrodnicze w Lubaniu
 • Targi Ogrodnicze w Lubaniu

  Za nami kolejna, już ósma, edycja Targów Ogrodniczych w Lubaniu. W tym roku podczas imprezy odwiedzić można było ponad 250 stoisk.
 • Fotowoltaika w rolnictwie
 • Fotowoltaika w rolnictwie

  Producenci rolni, w równym stopniu jak inne branże, potrzebują energetycznej stabilności. Aby ją uzyskać, coraz częściej zwracają się w stronę rynku energii odnawialnej. Fotowoltaika pozwala...
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl