| Autor: redakcja6

Konferencja "Najnowsze trendy w ekoinnowacjach OZE" już w środę 28 maja 2014 r.

Grupa Kapitałowa „Business Consulting Group” Sp. z o.o. przy współpracy z Green Energy Sp z o.o., uprzejmie zaprasza do udziału w konferencji: "Najnowsze trendy w ekoinnowacjach OZE", dnia 28 maja 2014 r. w Hotelu Kossak w Krakowie.

Konferencja

Jesteś przedsiębiorcą zainteresowanym wdrażaniem ekoinnowacji? Przedstawicielem administracji publicznej? Studiujesz, jesteś absolwentem lub pracownikiem uczelni wyższej? Pracujesz w centrum badawczo-rozwojowym? Reprezentujesz instytucje otoczenia biznesu? Pragniesz dowiedzieć się jaką rolę odgrywają dziś ekoinnowacje? Gdzie szukać i jak korzystać ze wsparcia? Weź udział w Konferencji!

W trakcie Konferencji zostaną poruszone następujące zagadnienia:

  • Identyfikacja i analiza obecnego stanu w zakresie aktualnych innowacyjnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych.
  • Biogaz wysypiskowy - niebezpieczeństwa, wyzwania i szanse.
  • Gdzie szukać i jak korzystać ze wsparcia dla projektów innowacyjnych?
  • Jak budować przewagę konkurencyjną bazującą na innowacjach w oparciu o współpracę z naukowcami?

Organizator zapewnia lunch dla uczestników oraz niezbędne materiały.
 

Projekt został dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Natomiast partonat medialny nad wydarzeniem objął Twój Portal Rolniczy Gospodarz.pl


P
rzejdź na następną stronę, aby zobaczyć program...Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!