| Autor: sgariboldi

Sgariboldi w Polsce

Wozy paszowe pionowe, poziome oraz z panelowym systemem mieszania, który tylko miesza, nie tnie już komponentów. AGRO-PARTNER wyłączny przedstawiciel firmy Sgariboldi w Polsce.

- System Monofeeder, to pojedynczy ślimak, który ma przeciwbieżne zwoje, działające niezależnie do siebie, nakładając na siebie paszę i komponenty oraz wymuszając na sobie obieg pasz. W odróżnieniu od konkurencji, która posiada 2,3 lub 4 ślimaki, my tą samą pracę wykonujemy w oparciu tylko o jednego ślimaka. Prostota, redukcja części ruchomych, mniej części które się zużywają. Obsługa takiego system jest bardzo łatwa, umożliwia to również znaczne zmniejszenie kosztów  późniejszych serwisów - Paweł Kaczmarek.
 
Agro-Partner wprowadza na polski rynek najwyższej jakości maszyny rolnicze od renomowanych producentów, takich jak Wozy paszowe Sgariboldi, Budki dla cieląt Calf Tel, urządzenia do podgarniania TMR-u Bobman oraz systemy wentylacji i schładzania krów Ten Air Technology. Firma posiada w swojej ofercie wozy paszowe, rozrzutniki, wozy asenizacyjne, zgrabiarki i wiele innych. W ofercie firmy  znajdują się maszyny i pojazdy  zarówno dla właścicieli niewielkich, jak i bardzo dużych gospodarstw.
 
Mówi Pan Paweł Kaczmarek, Właściciel firmy Agro-Partner:  prowadzimy sprzedaż urządzeń i maszyn rolniczych marki SGARIBOLDI. Jesteśmy wyłącznym importerem tych maszyn na terenie kraju. Sprzedajemy wozy paszowe pionowe, poziome oraz z panelowym systemem mieszania, który tylko miesza, nie tnie już komponentów.
 
Wozy paszowe dostępne w  ofercie firmy cechuje wysoka jakość wykonania, a dzięki profesjonalnemu działowi handlowemu znajdziecie Państwo rozwiązanie dopasowane do Waszych potrzeb.
 
SGARIBOLDI to firma rodzinna, produkująca tylko wozy paszowe. Posiada liczne patenty, które są stosowane w wozach paszowych do dnia dzisiejszego. Jednym z głównych patentów jest system Monofeeder. Opatentowany jest od 1987 roku i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów w Polsce.

Firma dysponuje rozbudowaną siecią dealerską. Na Podlasiu jest to firma Roltoma, na Warmii i Mazurach firma Sarna Agro. Wielkopolskie i województwo łódzkie obsługiwane są bezpośrednio przez firmę Agro-Partner. Najczęściej sprzedawanym modelem jest  system Monofeeder i maszyna o wielkości 11m3.


Tagi:
źródło: