| Autor: redakcja3

Ogólnopolskie seminarium dla Kierowników Działów Przedsiębiorczości, WGD i Agoturystyki

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie organizuje w dniach 6-8 czerwca 2010 roku doroczne ogólnopolskie seminarium dla Kierowników Działów Przedsiębiorczości, Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki WODR (lub innych zajmujących się rozwojem obszarów wiejskich i agroturystyką) pt. "Nowe wyzwania w aktywizacji społeczności lokalnych na obszarach wiejskich"

Ogólnopolskie seminarium dla Kierowników Działów Przedsiębiorczości, WGD i Agoturystyki

Celem seminarium jest przedstawienie zmian w działaniach WPR oraz kierunków dyskusji nad jej kształtem w kolejnym okresie programowania w tym roli doradztwa w rozwoju obszarów wiejskich. Wskazane zostaną także uwarunkowania aktywizacji społeczności lokalnych na obszarach wiejskich.


W trakcie seminarium planowany jest wyjazd studyjny, podczas którego przedstawione zostaną nowe formy aktywizacji mieszkańców obszarów wiejskich oraz formalnoprawne i organizacyjne aspekty prowadzenia prezentowanych działalności.


Szkolenie odbędzie się w Krakowie ul. Meiselsa 1.


Warunkiem udziału w seminarium jest wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa w terminie do 27 maja 2011 roku na adres Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie; 31 - 063 Kraków; ul. Meiselsa 1.


Część merytoryczna seminarium oraz organizowany wyjazd studyjny są bezpłatne. Odpłatna jest jedynie część socjalna: nocleg, wyżywienie i serwis kawowy w wysokości 300,00 zł.


Przy wypełnianiu karty zgłoszenia uczestnictwa prosimy Państwa o zaznaczenie z jakich usług chcieli by Państwo korzystać. Należność za usługi socjalne związane z uczestnictwem w seminarium należy przekazać na nasze konto NBP Oddział Kraków 27 1010 1270 0047 6313 4300 0000 zgodnie z otrzymanym rachunkiem po zakończeniu seminarium.


Osoba odpowiedzialna organizacyjnie:


Sylwia Filas
tel. 12 424 05 54; e-mail: s.filas@cdr.gov.pl


Osoba odpowiedzialna merytorycznie:


Edyta Klimowska-Bobula
tel. 12 424 05 09; e-mail: e.klimowska@cdr.gov.pl


Harmonogram seminarium


Informacja o uczestniku


Karta zgłoszenia uczestnictwa


Źródło:http://cdr.gov.pl/Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!