| Autor: mikolaj

Można już składać wnioski o płatność na ograniczenie produkcji mleka w I okresie

We wrześniu Agencja Rynku Rolnego opublikowała wykaz osób uprawnionych do ograniczenia produkcji mleka w I okresie, tj.: październik, listopad, grudzień 2016 r.

Można już składać wnioski o płatność na ograniczenie produkcji mleka w I okresie
Od dnia 1 stycznia 2017 r. do oddziałów terenowych ARR można składać Wnioski o płatność na ograniczenie produkcji mleka za I okres ograniczenia – październik, listopad, grudzień 2016 r.

Termin na ich złożenie upływa z dniem 14 lutego 2017 r.


Na podstawie § 6 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 13 września 2016 r.  w sprawie realizacji przez Agencję Rynku Rolnego zadań związanych z ustanowieniem pomocy na ograniczenie produkcji mleka (Dz. U. z 2016 r.  poz. 1417), Agencja Rynku Rolnego poinformowała o zezwoleniu na dokonanie ograniczenia produkcji mleka w I okresie, tj.: październik, listopad, grudzień 2016 r., przez producentów wyszczególnionych w poniższym wykazie:


Informacja o zezwoleniu na dokonywanie ograniczenia dostaw mleka (.pdf)


Jednocześnie Agencja opublikowała listę osób, w przypadku których nie obejmie wsapracie na dokonanie ograniczenia produkcji mleka w I okresie tj.: październik, listopad, grudzień 2016 r.:

Informacja o wnioskach odrzuconych, nieuwzględnionych w powiadomieniu do KE (.pdf)
 
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!