Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Pomoc finansowa dla pomorskich producentów owoców i warzyw

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniu 28 sierpnia 2014 w siedzibie PODR w Gdańsku w obecności Ryszarda Świlskiego - Członka...

W dniu 28 sierpnia 2014 w siedzibie PODR w Gdańsku w obecności Ryszarda Świlskiego - Członka Zarządu Województwa Pomorskiego, Aleksander Mach - Dyrektor Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Gdańsku oraz Stanisław Wierycho Dyrektor OT w Gdyni Agencji Rynku Rolnego podpisali list intencyjny w zakresie pomocy producentom owoców i warzyw w uzyskaniu stosownego wsparcia finansowego.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


List na ma na celu intensyfikację współpracy we wspomnianym zakresie. ARR OT w Gdyni zobowiązuje się do bezzwłocznego przekazywania do PODR wszelkich bieżących informacji, wzorów wniosków i instrukcji oraz szkolenia pracowników PODR w zakresie niezbędnym do właściwego prowadzenia działań pomocowych. Natomiast PODR w Gdańsku zobowiązuje się do upowszechniania informacji wśród producentów owoców i warzyw o możliwościach ubiegania się o pomoc finansową oraz świadczenia bezpośredniej pomocy w wypełnianiu wniosków o wsparcie ze środków unijnych.

Bezpośrednio po podpisaniu listu intencyjnego Specjaliści ARR OT Gdynia przeprowadzili szkolenie wśród doradców oraz Specjalistów PODR w Gdańsku, którego celem było wdrożenie w procedury, niezbędne do ubiegania się o pomoc dla pomorskich producentów rolnych eksportujących na rynek rosyjski.

W tym samym dniu i miejscu, o obecnej sytuacji pomorskich sadowników oraz perspektywach ich działalności dyskutowano podczas spotkania, w którym wzięli udział Dyrektor PODR w Gdańsku, Dyrektor ARR OT w Gdyni oraz Prezes Zarządu Ambersad Gdańskie Sady Sp. z o.o. - Andrzej Studziński. 

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl