| Autor: kkj6

Rolnicy nie spieszą się ze składaniem wniosków o dofinansowanie

Gospodarze nadal obstają przy osobistym składaniu wniosków mimo, że istnieje możliwość aplikowania bez wychodzenia z domu.

Rolnicy nie spieszą się ze składaniem wniosków o dofinansowanie

Jak na razie 150 tysięcy rolników złożyło wnioski. Jest to około 1/10 uprawnionych do tego osób, czyli tradycyjnie, bez pośpiechu.


Tegoroczny termin aplikowania mija 16 maja. Czasu mamy więc jeszcze sporo. W związku z tym nie dziwi nikogo to, że powiatowe Agencje Restrukturyzacji nie są zbyt oblegane.


Tegorocznym udogodnieniem jest możliwość złożenia wniosku za pośrednictwem Internetu. Wystarczy mieć login i hasło do informatycznego systemu Agencji Restrukturyzacji. Dodatkowo, jeżeli rolnik we wcześniejszych latach aplikował już o dofinansowanie, wniosek będzie spersonalizowany i nie trzeba będzie ponownie wprowadzać swoich danych osobowych.


Dzięki składaniu e-wniosku oprócz uniknięcia kolejek, możemy również zapobiec pojawieniu się błędów formalnych, a starannie przygotowane formularze dają nam możliwość złożenia w pełni uzupełnionych dokumentów.Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!