Dramiński to nie tylko wilgotnościomierze do pomiaru wilgotności zbóż

Firma Dramiński przyjechała do Łodzi z urządzeniami przeznaczonymi zarówno dla hodowców jak i rolników zajmujących się uprawą wszelkiego rodzaju roślin. Wśród prezentowanych urządzeń nie zabrakło cenionych przez użytkowników, wysokiej klasy wilgotnościomierzy do pomiaru wilgotności zbóż, rzepaku, kukurydzy oraz roślin oleistych.

DRAMIŃSKI to uznany producent wysokiej jakości zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych dla profesjonalistów z sektora rolniczego i hodowlanego, weterynaryjnego oraz medycyny ludzkiej. Priorytetowe znaczenie w strategii firmy ma stałe doskonalenie działań, z myślą o spełnieniu oczekiwań klientów, a nawet ich wyprzedzaniu.
 
Firma znana jest m.in. z produkcji wilgotnościomierzy a swoją pozycję ugruntowała jako lider w dziedzinie kompaktowej i mobilnej ultrasonografii. Specjalizuje się w konstruowaniu, wdrożeniach i produkcji oraz sprzedaży zarówno w kraju jak i zagranicą.
 
Mówi Pan Sławomir Cudnoch, Product Manager Dramiński S.A. z Olsztyna:  Firma z ponad 30 letnim doświadczeniem. Produkujemy elektronikę dla rolnictwa i nie tylko. Oprócz grupy docelowej jaką są rolnicy, swoja ofertę w naszym portfolio znaleźć mogą również lekarze weterynarii, w ostatnim czasie również lekarze medycyny ludzkiej.


W ofercie posiadamy też urządzenia wykorzystywane w hodowli zarówno trzody chlewnej, bydła mlecznego, jak i owiec i kóz. 
 
Targi Ferma w Łodzi są dla nas ważnym punktem i miejscem spotkań zarówno z potencjalnymi nowymi klientami, jak i dotychczasowymi. Podczas dni targowych możemy bezpośrednio odpowiadać na pytania klientów i im doradzać a także zaprezentować nowości - dodaje Sławomir Cudnoch.
 Tagi:
źródło: