Armatki hukowe odstraszające ptactwo i dziką zwierzynę

Proponujemy armaty do płoszenia ptaków oraz dzikiej zwierzyny z pól, sadów i wszelkich plantacji.

Nowością w ofercie  firmy REMSZ jest armatka elektroniczna z komputerem pokładowym, który posiada dużo przydatnych możliwości, jak strzały seryjne, czy możliwość ustawienia automatycznego włączania, wyłączania urządzenia.
 
 
20 lat temu pierwsze armatki hukowe sprzedawaliśmy dla plantatorów wiśni, czy czereśni, miały za zadanie chronić drzewa i owoce przed szpakami. Obecnie naszymi klientami są m.in. również plantatorzy ziemniaków, kukurydzy, właściciele stawów hodowlanych, a także lotniska, właściwie wszystkie miejsca narażone na szkody wynikające z obecności ptaków i zwierząt - dodaje Adam Klimczak.


Firma Remsz Klimczak sp. J., założona w 2007 roku, to aktualny lider w sprzedaży urządzeń płoszących na polskim rynku. Dynamiczny rozwój firmy zaowocował powstaniem nowoczesnego centrum logistycznego, w którym zlokalizowany jest magazyn i serwis.
 
Mówi Pan Adam Klimczak, firma Remsz Klimczak z Łodzi: w naszej ofercie proponujemy armaty do płoszenia ptaków oraz dzikiej zwierzyny z pól, sadów i wszelkich plantacji. Produkty, które sprzedajemy i promujemy na targach w Lublinie, to przede wszystkim armaty ZON MARK 4L do płoszenia ptaków. 

Firma Remsz Klimczak sp. j. jest również laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, które potwierdzają jej pozycję na rynku. Wszystkie produkty firmy oferowane są również na rynkach europejskich. Posiadają certyfikaty zgodności, dopuszczające je do użytku w kraju oraz na terenie Unii Europejskiej.
 
Zamówienia na urządzenia płoszące można składać bezpośrednio w siedzibie firmy w Łodzi, przy ulicy Lutomierskiej 144a. Można również telefonicznie, lub za pośrednictwem sklepu internetowego.  
 
Firma oprócz dostarczania urządzeń płoszących ptactwo i dziką zwierzynę z pól, sadów, lotnisk, itp. zajmuje się również m.in. dostarczaniem sprzętu i wyposażenia do lakierni proszkowych
 
 Tagi:
źródło: