Uroczystość nadania sztandaru KRUS

Wysiłek włożony w ciągu 27 lat przez byłe i obecne Kierownictwo Kasy oraz wszystkich pracowników w rzetelne i przynoszące wymierne korzyści działania w zakresie ubezpieczenia społecznego rolników został doceniony przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Przyznanie Sztandaru to podziękowanie i wyraz uznania dla wszystkich osób związanych z Kasą, podniesie też prestiż instytucji i umocni znaczenie działalności Kasy na rzecz środowiska rolniczego.
 
Prezes Sekściński podziękował także pracownikom Kasy za oddanie i trud włożony w działania na rzecz tej instytucji. Przypomniał też kilka faktów na temat powstania i działalności KRUS.
 
Jan Krzysztof Ardanowski - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi pogratulował wszystkim obecnym i byłym pracownikom Kasy, jej Prezesom, współpracownikom i sympatykom oraz wyraził uznanie dla Kasy jako sprawnej instytucji, profesjonalnie realizującej zadania z zakresu zabezpieczenia społecznego rolników.
 
Poświęcenie sztandaru odbędzie się podczas uroczystych obchodów Dożynek Państwowych w Częstochowie na Jasnej Górze w najbliższą niedzielę, w czasie Mszy Świętej Dożynkowej. Kasa serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w uroczystości.


Tagi:
źródło: