| Autor: redakcja3

"Polski Rynek Biopaliw – Debata 2012” – ostatnie dni na zgłoszenie udziału

Jeszcze tylko do 20 kwietnia br. można zgłosić swój udział w V Spotkaniu Branży Petrochemicznej "Polski Rynek Biopaliw – Debata 2012". Konferencja, z aktywnym udziałem i pod patronatem Krajowej Izby Biopaliw, odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2012 roku w Hotelu OSSA k. Rawy Mazowieckiej.

Celem V Spotkania Branży Petrochemicznej "Polski Rynek Biopaliw - Debata 2012", organizowanego przez Information Market S.A. jest integracja branży i stworzenie platformy budowy porozumienia pomiędzy producentami i konsumentami biopaliw. Spotkanie jest też okazją do wymiany wiedzy przez doświadczonych praktyków, specjalistów rynkowych, właścicieli firm oraz inne osoby zainteresowane polskim rynkiem biopaliw i biokomponentów.
 

Tematyka konferencji będzie koncentrować się wokół tematów związanych ze zmianami w prawie oraz certyfikacją biopaliw i biokomponentów. W programie znajdują się też zagadnienia dotyczące logistyki w obrocie biopaliwami oraz perspektyw rynku biopaliw. Swój udział w konferencji potwierdzili już przedstawiciele administracji publicznej z Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, reprezentanci koncernów paliwowych oraz producenci biokomponentów i biopaliw.
 

Dla członków Krajowej Izby Biopaliw, którzy zgłoszą się do udziału w konferencji, przygotowana została specjalna oferta cenowa.
 

Aktualny program V Spotkania Branży Petrochemicznej "Polski Rynek Biopaliw – Debata 2012" oraz listę firm, które już zgłosiły swój udział można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia pod adresem www.e-petrol.pl/debata.Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!