| Autor: deprezes

Maschio Gaspardo otrzymało Złoty Medal podczas Polagra Premiery

Podczas Polagra Premiery Maschio Gaspardo otrzymało Złoty Medal za CHRONO – technologię szybkiego siewu.

Nagrodę na ręce Gianluca Bonotto - Dyrektora Generalnego i Grzegorza Konarskiego - Dyrektora Handlowego Maschio-Gaspardo Poland wręczył Jacek Bogucki - Wiceminister Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

CHRONO to nowa, precyzyjna sekcja wysiewająca opracowana przez MASCHIO GASPARDO dla użytkowników siewników precyzyjnych. System CHRONO składa się z nowej hybrydowej rury nasiennej, która wykorzystuje strumień powietrza o dużej prędkości generowany przez wyrzutnik w celu kontroli wysiewania nasion do bruzdy siewnej, tym samym utrzymując optymalny przepływ podciśnienia do urządzenia dozującego. Przepływ powietrza w rurze wysiewającej jest niezależny od kompresora dozującego, używanego do wychwytywania i zatrzymywania nasion na tarczy wysiewającej. Może być również niezależnie sterowany w celu zoptymalizowania wysiewu nasion w bruździe, w zależności od różnych warunków glebowych.

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego, poszukuje produktów   nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.


Tagi:
źródło: