| Autor: redakcja

ELROL importerem ciągników rolniczych LOVOL

ELROL, to m.in. oficjalny dostawca ciągników LOVOL na Polskę. Firma porwadzi kilka autoryzowanych punktów dealerskich. Oferta firmy skierowana jest zarówno dla sektora rolnego, jak i służb komunalnych.

Firma Handlowo-Usługowa ELROL, założona w 2006 roku  prowadzi sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych oraz części zamiennych. Elrol świadczy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne w zakresie części i napraw. Zapewnia transport kupionych ciągników na terenie całego kraju. Przy zakupie nowego ciągnika istnieje również opcja zostawienia ciągnika używanego w rozliczeniu.
 
ELROL, to m.in. oficjalny dostawca ciągników LOVOL na Polskę. Firma porwadzi kilka autoryzowanych punktów dealerskich.  Oferta firmy skierowana jest zarówno dla sektora rolnego, jak i służb komunalnych. Oferowany sprzęt znakomicie sprawdza się w różnej wielkości gospodarstwach rolnych i rybackich, sadach, ogrodach i lasach oraz stadninach koni.
 
 
Mówi Pan Bartosz Pszczółkowski, Właściciel firmy ELROL: Od 12 lat nieprzerywalnie prowadzimy sprzedaż ciągników LOVOL. Obecnie posiadamy 3 placówki. Główna siedziba firmy mieści się w Żurominku koło Mławy. Drugi oddział znajduje się w Tarczynie niedaleko Warszawy i trzeci oddział w Gołominie. Zajmujemy się sprzedażą ciągników rolniczych marki LOVOL, maszyn rolniczych, ciągników sadowniczych i komunalnych. 
 
Firma pomaga swoim klientom w zdobyciu kredytów preferencyjnych i środków z funduszy strukturalnych POW dla rolnictwa. W ofercie firmy Elrol znajdują się ciagniki rolnicze w przedziale mocy od 25 do 50 koni.  Traktory LOVOL M254, M354, M504. W najbliższej perspektywie spodziewane są ciągniki w przedziale mocy w przedziale 45 KM i więsze.
 
Naszym flagowym modelem jest ciągnik LOVOL M504, który zajął w roku 2019 drugie  miejsce w sprzedaży, w klasyfikacji ciągników małej mocy. Ciągnik posiada  w standardzie bardzo bogate wyposażenie. Jest to między innymi klimatyzacja, układ pneumatyczny, komplet obciążników na przód, komplet zaczepów, skrzynia biegów z rewersorem mechanicznym, nowa czterosłupkowa panoramiczna kabina i napęd na 4  koła - mówi Pan Bartosz  Pszczółkowski.
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!