| Autor: redakcja1

Rolnik z segmentu MŚP wynajmie auto w Banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas we współpracy z Arval Service Lease Polska przygotował specjalną ofertę dla klientów Banku z segmentu MŚP, którzy prowadzą działalność rolniczą.

Rolnik z segmentu MŚP wynajmie auto w Banku BGŻ BNP Paribas
Do 31 grudnia 2016 r. firma Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. należąca do Grupy BNP Paribas przygotowała specjalną ofertę długoterminowego wynajmu samochodu wraz z pakietem usług dodatkowych, który obejmuje obsługę serwisową auta, zakup, wymianę i serwis ogumienia, ubezpieczenie OC, AC, NNW wraz z Assistance oraz samochód zastępczy i likwidację szkód.
 
Tym razem przedsiębiorcy prowadzący działalność rolną, mogą skorzystać z korzystnej oferty wynajmu samochodu marki Toyota. W przeciwieństwie do leasingu czy kredytu samochodowego, Bank nie pobiera opłaty wstępnej, a klient nie ma obowiązku wykupu auta po zakończeniu umowy i może skorzystać ponownie z propozycji wynajmu. Poza autem użytkownik otrzymuje pakiet usług dodatkowych. Skonstruowana w ten sposób oferta pozwala obniżyć koszty utrzymania pojazdu. Cały koszt usługi zamyka się w jednej, miesięcznej racie – powiedział Maciej Piskorski, dyrektor Dep. Produktów Agro w Banku BGŻ BNP Paribas. – Na indywidualne potrzeby klienta dostosowujemy ofertę zarówno w przypadku marki, parametrów, jak i wyposażenia pojazdu – dodał Maciej Piskorski.
 
Oferta dostępna jest w oddziałach Banku BGŻ BNP Paribas u doradców MŚP.


Tagi:
źródło: