Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
66 Zjazd Europejskiej Federacji Zootechnicznej - EAAP w Polsce. Spotkanie organizacyjne

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Dnia 20 lutego br. podsekretarz stanu Tadeusz Nalewajk spotkał się z przedstawicielami...

Dnia 20 lutego br. podsekretarz stanu Tadeusz Nalewajk spotkał się z przedstawicielami Europejskiej Federacji Zootechnicznej (European Federation of Animal Sience – EAAP) i Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Omawiana była organizacja 66 Zjazdu EAAP, który odbędzie się w Polsce w dniach od 31 sierpnia do 4 września 2015 roku. Polska będzie już po raz trzeci gospodarzem tak ważnego wydarzenia. Organizatorem 66 Zjazdu EAAP będzie Polskie Towarzystwo Zootechniczne, które wspólnie z Krajowym Centrum Hodowli Zwierząt zajmie się pracami organizacyjnymi niezbędnymi do przygotowania i przeprowadzenia Zjazdu, a także jego promocją. Zjazd ten będzie niepowtarzalną okazją do zaprezentowania osiągnięć naukowych i produkcyjnych polskiej hodowli, a także polskiej myśli naukowo-technicznej.

Europejska Federacja Zootechniczna zrzesza naukowców i praktyków, a także przedstawicieli administracji rządowej związanych z naukami zootechnicznymi z niemal wszystkich krajów Europy. Jej celem jest promowanie coraz lepszych warunków ekonomicznych i organizacyjnych dla nauki i produkcji zwierzęcej.

Doroczne zjazdy stanowią najważniejsze formy wymiany informacji i dyskusji na temat problemów produkcji zwierzęcej w Europie i jedno z najważniejszych na świecie. EAAP, będąc prestiżową organizacją, przyciąga uczestników z całego świata – w jego spotkaniach biorą udział reprezentacji wszystkich kontynentów. Przewiduje się, że w 66 Zjeździe EAAP w Polsce weźmie udział ponad 1000 osób z całego świata.
 

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Rynek mięsa w Polsce (8.04.2018)
 • Rynek mięsa w Polsce (8.04.2018)

  Krajowe ceny żywca wieprzowego od trzech tygodni są w miarę stabilne. Zapraszamy do zapoznania się z cotygodniowym podsumowaniem sytuacji na krajowym i giełdowym rynku mięsa.
 • Rynek mięsa w Polsce (1.04.2018)
 • Rynek mięsa w Polsce (1.04.2018)

  Krajowe ceny żywca wieprzowego, po dwutygodniowym spadku, w tygodniu przedświątecznym pozostały niezmienne. Zapraszamy do zapoznania się z cotygodniowym podsumowaniem sytuacji na krajowym i...
 • Ocena opłacalności produkcji rolniczej
 • Ocena opłacalności produkcji rolniczej

  Rolnicy pozytywnie ocenili bieżącą (grudzień 2017 r.) opłacalność produkcji rolniczej. Jednak przewaga opinii pozytywnych nad negatywnymi zmniejszyła się z 5,3 pkt. proc. w czerwcu do 2,5 pkt....
 • Zmiany w koniunkturze w II półroczu 2017 r.
 • Zmiany w koniunkturze w II półroczu 2017 r.

  W porównaniu z wynikami poprzedniej edycji badania, rolnicy w II półroczu 2017 r. bardziej pesymistycznie ocenili zarówno ogólną sytuację prowadzonych przez siebie gospodarstw rolnych,...
 • Rynek mięsa w Polsce (25.03.2018)
 • Rynek mięsa w Polsce (25.03.2018)

  Zapraszamy do zapoznania się z cotygodniowym podsumowaniem sytuacji na krajowym i giełdowym rynku mięsa.
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl