Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Instrument RLKS w ramach Priorytetu 4 EFMR

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniu 21 maja w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyła się konferencja Rozwój Lokalny...

W dniu 21 maja w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyła się konferencja Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność. Spotkanie otworzył sekretarz stanu Kazimierz Plocke.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Konferencja zorganizowana została w ramach Priorytetu 4 Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego na lata 2014 -2020.

Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali przedstawiciele Lokalnych Grup Rybackich, Samorządów Województwa, Farnet Support Unit oraz Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju.

Głównym celem spotkania było przedstawienie wypracowanych założeń dotyczących Instrumentu Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020, który wywodzi się ze stosowanego obecnie podejścia Leader w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz osi priorytetowej 4 w zakresie Europejskiego Funduszu Rybackiego. Nową cechą tego instrumentu jest rozszerzenie jego zastosowania na politykę spójności UE.

W drugim dniu spotkania, przedstawiciele Lokalnych Grup Rybackich wzięli udział w szkoleniu poświęconym opracowywaniu Lokalnych Strategii Rozwoju na nowy okres programowania.
 

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • Glifosat ostatecznie na 5 lat
 • Glifosat ostatecznie na 5 lat

  27 listopada br. w Brukseli podczas spotkania Komitetu Odwoławczego osiągnięto porozumienie odnośnie przedłużenia zezwolenia glifosatu w Unii Europejskiej na 5 lat.
 • Nadal rosną ceny polskich jaj
 • Nadal rosną ceny polskich jaj

  W ostatnich dwóch latach ceny jaj były niskie. Bardzo niska była też opłacalność ich produkcji. W ostatnich miesiącach br. ceny jaj zarówno konsumpcyjnych, jak i do przetwórstwa rosną.
 • Razem łatwiej
 • Razem łatwiej

  Wnioski o przyznanie wsparcia na "Tworzenie grup producentów i organizacji producentów" PROW 2014 - 2020 będzie można składać od 30 października do 28 grudnia 2017 r. w Oddziałach Regionalnych...
 • Przedsiębiorcy z sektorów przetwórstwa, chowu i hodowli ryb mogą ubiegać się o pomoc finansową
 • Przedsiębiorcy z sektorów przetwórstwa, chowu i hodowli ryb mogą ubiegać się o pomoc finansową

  Przedsiębiorstwa prowadzące działalność w zakresie przetwarzania produktów rybnych, chowu lub hodowli ryb mogą ubiegać się o pomoc na inwestycje w ramach działania 5.4 "Przetwarzanie...
 • W 2018 r. dostawy mleka w UE wzrosną o 1,4%
 • W 2018 r. dostawy mleka w UE wzrosną o 1,4%

  Jak wynika z oceny ekspertów KE, w 2018 r. dostawy mleka w Unii Europejskiej wzrosną o 1,4% do 158,3 mln t. Dynamika zwyżki będzie więc niższa niż w 2017 r., kiedy to wyniosła 1,8%.
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl