Konferencja dyrektorów szkół rolniczych prowadzonych przez MRiRW

Podsekretarz Stanu Tadeusz Nalewajk uczestniczył dziś w konferencji dyrektorów szkół rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Głównym tematem spotkania było omówienie spraw związanych z bieżącym funkcjonowaniem szkół oraz funkcjonowaniem i wymianą dobrych praktyk. Mówiono także o upowszechnianiu wiedzy o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 wśród potencjalnych przyszłych partnerów tj. uczniów szkół rolniczych.

 

Wiceminister Tadeusz Nalewajk podsumował działania podejmowane przez szkoły rolnicze w zakresie PROW 2007-2013, wyraził zadowolenie z angażowania się szkół w promocję PROW 2007-2013. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2011 Roku złożył, w imieniu ministra Marka Sawickiego i własnym, życzenia świąteczne wszystkim uczestnikom Konferencji, a za ich pośrednictwem uczniom i pracownikom szkół rolniczych.

 

Źródło: http://www.minrol.gov.pl/

Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!