Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Nowe zadania Ośrodków Doradztwa Rolniczego

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki uczestniczył w dwudniowym spotkaniu z kadrą kierowniczą...

Podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki uczestniczył w dwudniowym spotkaniu z kadrą kierowniczą 16. wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego (ODR).


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Wśród uczestników znajdują się również przedstawiciele Centrum Doradztwa Rolniczego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz departamentów i biur Ministerstwa.
 
Głównym celem jest przekazanie dyrektorom ODR informacji o bieżącej działalności Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi i priorytetowych, z punktu widzenia resortu, kierunkach działalności ODR, a także wypracowanie zasad współpracy.
 
Podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki przekazał dyrektorom ośrodków informacje dotyczące najważniejszych zmian, jakie wynikają z wejścia w życie ustawy z 22 czerwca 2016 r. zmieniającej ustawę o jednostkach doradztwa rolniczego oraz spodziewanych efektów przejęcia nadzoru nad ośrodkami doradztwa przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
 
Podczas drugiego dnia spotkania prelegenci z Centrum Doradztwa Rolniczego, Podlaskiego ODR oraz Śląskiego ODR zaprezentowali doświadczenia z realizacji działań na rzecz poprawy współpracy doradztwa z nauką, w szczególności w ramach Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR). Spotkanie zakończyła prezentacja dotycząca organizacji pracy i efektów działalności Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie, w szczególności w kontekście realizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +3 pkt. razem głosów: 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl