Podziękowanie ministra Stanisława Kalemby

Zapraszamy do zapoznania się z podziękowaniem, które zamieścił ustępujący dziś Minister Rolnictwa, Stanisław Kalemba.

Podziękowanie ministra Stanisława Kalemby

Szanowni Państwo,

W związku z zakończeniem mojej pracy na stanowisku Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, pragnę serdecznie podziękować za współpracę.


Za nami okres intensywnej pracy w zakresie Wspólnej Polityki Rolnej i budżetu na WPR w latach 2014-2020 .To są dobre decyzje na następnych 10 lat. Dzięki naszym wspólnym działaniom jest on wyższy o 3,2 mld euro niż w latach 2007-2013. Ubiegły rok to również sukces eksportowy - wartość eksportu artykułów rolno-spożywczych wyniosła prawie 20 mld euro. Osiągnęliśmy przy tym dodatnie saldo wymiany w wysokości 5,7 mld euro.

Dziękuję wszystkim za wsparcie i zaangażowanie w rozwiązywaniu trudnych rolniczych problemów, za otwartość, rzetelną pracę, a także za profesjonalizm w wykonywaniu zadań.

Dziękuję również za życzliwość, której doświadczyłem w codziennej pracy z Państwem. Życzę dalszej wytrwałości w pracy zawodowej oraz pomyślności i spokoju w życiu osobistym i rodzinnym.
 

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Stanisław KalembaTagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!