Targi ogrodnicze „Pamiętajmy o Ogrodach”

VII Targi ogrodnicze „Pamiętajmy o ogrodach” , które odbyły się w Piotrkowie Trybunalskim 15 kwietnia odwiedził podsekretarz stanu Andrzej Butra. Na targowych stoiskach można było zobaczyć i kupić, to co jest potrzebne w ogrodzie i na działce.

Targi ogrodnicze „Pamiętajmy o Ogrodach”

Organizatorem targów był Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach, a honorowy patronat nad nimi sprawował minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki.
 

Piotrkowskie Targi cieszą się dużym zainteresowaniem. Swoje wyroby i produkty wystawiało ponad 130 wystawców z całego kraju –powiedział wiceminister A. Butra.
 

Na targach prezentowano : kwiaty ,byliny, rośliny skalne i wodne, zioła, krzewy, warzywa, nasiona sadzonki, nawozy, sprzęt ogrodniczy, wyposażenie szklarni i tuneli.
 

Zwiedzający mogli zakupić żywność ekologiczną, sery podhalańskie, czy regionalne kurpiowskie pieczywo. Można tu było także podziwiać pracę twórców ludowych i obejrzeć występy zespołów folklorystycznych.

 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!